שיפוץ בית

  • מעוניין לשפץ ולחדש את הבית?
  • מחפש חברת שיפוצים מקצועית?
  • חברה שתגיע ותשפץ את הבית ביעילות?

שיפוץ בית יכול להפוך את המראה שלו מקצה לקצה! שיפוץ מקצועי עושים עם המקצוענים! חברת שיפוצים קומפלט מומחית בביצוע כל סוגי עבודות השיפוצים, ביעילות ובאמינות. מחירים אטרקטיביים!

>> אילו עבודות שיפוצים אנו מבצעים? לחץ כאן
>> כמה עולה שיפוץ בית? לחץ לפרטים


שיפוץ בתים

שיפוץ בתים הוא דבר מאוד נפוץ ונעשה מסיבות שונות. שיפוץ של בית יכול להיעשות בצורה חובבנית או בצורה מקצועית, על ידי איש מקצוע. שיפוץ יכול לכלול הרבה מאוד סוגים של פעולות. לפני שמתחילים בביצוע השיפוצים מומלץ להגדיר מה מטרתם. 

שיפוץ לצורך מכירה

שיפוץ שמאפשר לבעלי דירה למכירה להעלות את ערכה, בהשקעה כספית לא גדולה, אשר מחזירה את עצמה ויותר. רוכשי דירות להשקעה מבצעים רכישות זולות של דירות ישנות, ודואגים לבצע בהן שיפוץ מקצועי. לאחר שיפוץ כללי בדירה ניתן למכור אותה בתשואה גבוהה. 

שיפוץ דירה ישנה

דירות ובתים מוטים להתבלות עם הזמן, גם אם מנסים לשמור עליהם. דרך לחדש ולרענן את הבית מבלי לעבור דירה היא לבצע שיפוץ. קיימת אפשרות לשיפוץ כללי או לשיפוץ חלק מסוים בבית. שיפוץ של דירות ישנות כולל לרוב גם עבודת אינסטלציה וחשמל, החלפת צנרת, הגדלת כוח החשמל והתאמה לצרכים הנוכחיים ועוד. 

שינוי מבנה דירה

סיבה נוספת הגורמת לאנשים לבצע שיפוץ בבית היא שינוי במבנה המשפחה. גידול בכמות הילדים מעלה צרכים חדשים, אם זה חדר נפרד לכל ילד, או צורך בחדר רחצה נוסף. שיפוץ דירה יכול לכלול הזזת קירות, הוספת קירות גבס ליצירת חלל פרטי נוסף וכדומה. 

שלבים בשיפוץ בית

שיפוץ של בתים כולל בתוכו כמה וכמה שלבים. בשלב הראשון כאשר פונים לחברת שיפוצים, מתבצעת פגישת יעוץ. בפגישה מגדירים את הרצון, החלום. תפקידם של אנשי המקצוע הוא להציע מגוון אלטרנטיבות, בעלויות שונות, לבחירת הלקוח. בשלב השני יוצרים תוכנית יותר מפורטת, ובה מוגדר איזה חלק בבית יעבור שיפוץ. בשלב השלישי, לאחר תכנון של תוכנית אדריכלית, מתחילים לבחור את הפרטים. איזו אמבטיה, איזו אסלה וכדומה. השלב הבא הוא שלב ביצוע השיפוץ עצמו. 

שיפוץ בתים – התמחויות נדרשות

כאמור תהליך שיפוץ של בתים הוא תהליך מורכב, בטח עם מדברים על שיפוץ וילה או בית יוקרתי במיוחד.. לנוכח זה יש צורך הידע ומקצועיות של מגוון תחומים. כאשר שוכרים את שירותיה של חברת שיפוצים, חשוב לברר מה הניסיון המוקדם שיש לה בשיפוץ בתים. שיפוץ מקצועי דורש רמת מומחיות גבוהה של אדריכל, אינסטלטור, ידע בחשמל, ריצוף, חיפוי, צבע ועוד. 

שיפוץ בית – על מה להקפיד

שיפוץ כללי של בית יכול להיות תהליך מאוד מורכב ומסובך. חשוב לבחור חברה אשר מתמחה בשיפוץ בתים ובעלת ניסיון והמלצות. לפני שמתחילים לשפץ מהותי לבצע תכנון מדויק, הכולל כתב כמויות. כתב כמויות הינו מסמך בו מאשר הלקוח לבעל המקצוע את כל רכיבי השיפוץ, החומרים בהם יעשה השיפוץ, כמויות ומחירים. בעת הסכמה על התוכנית, חשוב להגדיר לוחות זמנים. הדבר הכרחי גם לצורך התארגנות של הדיירים לזמן השיפוץ. חשוב להקפיד ולארוז כהלכה את כל החפצים, על מנת למנוע נזק.

צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!