שמירה על ציוד בזמן שיפוץ

איך תשמרו על הציוד החשוב בזמן שיפוץ גדול הבית?

שיפוץ בית כרוך באי נוחות לא רק לשכנים אלא בעיקר לדיירים. שיפוץ כללי מחייב הוצאת תכולת הבית, ודאי רהיטים וציוד גדולים, כדי לאפשר עבודה בנוחות ובתוך כך לשמור על שלמות התכולה ותקינותה.

על מנת לוודא כי הציוד יישמר באופן הנדרש והמצופה מומלץ להתקשר עם חברה המתמחה, בין השאר, כחלק בלתי נפרד מסל השירותים שלה, במתן
שירותי אחסנה ברמה הגבוהה ביותר. חברות שילוח בינלאומי עושות זאת באופן שוטף.

אחסון חפצים בזמן שיפוץ

חברה כזאת מציעה לכם מתחם אחסון בטוח ומאובטח 24/7 באמצעי אבטחה משוכללים הנותנים תמונה אמתית און ליין בכל רגע נתון. מתחם האחסון נגיש וזמין למשאיות הבאות לפרוק ציוד ולהעמיסו. כל הציוד נשמר בטמפרטורה הרצויה, באופן המבטיח שמירה קפדנית על איכותו.

כאשר תכולת הבית שלכם בכלל והחפצים והציוד החשובים והיקרים לכם בפרט נשמרים היטב אתם יכולים להית בטוחים כי יארך השיפוץ כל כמה שיארך - אתם משוחררים מדאגה ומכאב ראש.

אחד הדברים החשובים הוא הימנעות מחשיפה ללחות, כך שככל שמתח האחסון רוחק מקו חוף הים, כך פוחת הסיכון שהוא ייחשף ללחות, מה גם שהמחסנים שבהם הציוד מאוחסן הם בעלי דפנות עבות ואטומות.

היות שלא ניתן תמיד לדעת מראש מתי יסתיים השיפוץ, חשוב לאפשר לעצמכם אופציה להארכת משך האחסון בכפוף למשך העבודה. קחו מקדם ביטחון.

לידיעתכם: ייתכן כי תזדקקו לפריטים מסוימים שמאוחסנים, כך שחשוב לוודא מראש כי תוכלו לבוא למתחם שבו מאוחסן הציוד שלכם ולקחת מה שאתם צריכים בכל זמן נתון. אחרי הכל אתם משלמים סכום לא מבוטל ויש לכם זכות לכך.

שיפוץ כולל של הבית מחייב יציאה מאזור הנוחות שלכם. זו צפויה להיות תקופה לא קלה. אבל כאשר אתם מתארגנים מבעוד מועד ומסדירים את נושא הציוד, בהתאם להמלצה של
חברת שיפוצים, אתם מפחיתים את הקושי. אם אתם עובדים לדיור זמני, אין צורך לקחת לשם את כל הציוד; סביר להניח כי תקופה קצרה, שבועות או חודשים, תסתדרו בלעדיהם.

לנוחותכם ולרווחתכם מוצע לכם מתחם אחסון במרכז הארץ. אם אתם מתגוררים במרכז, מדובר במתחם שהוא קרוב לביתכם או לפחות כזה שלא מחייב נסיעה ארוכה והיטלטלות הציוד למשך שעות רבות בדרכים.

כדי לתת לעצמכם שקט וביטחון שאתם זקוקים לו בררו על אודות ביטוח התכולה שאתם מוסרים לשמירה. אף שהמתחם שמור ומאובטח תמיד עלולים לקרות דברים בלתי צפויים.

לפעמים גוברים הנטייה והרצון (הטבעיים והמובנים כשלעצמם)  לחסוך כסף והתוצאה היא שחוסכים במקום שלא היה נכון לחסוך, וכך הרווח עלול לצאת בהפסד. לדוגמה: אם אתם משאירים ציוד בבית שבו נערך שיפוץ הוא עלול להינזק בשוגג, ואם אתם מוציאים מחוץ לבית ומניחים במרפסת ומסכים, הכיסוי עלול לעוף ברוח והציוד ייחשף לשמש, ללחות ואף לגשם. אשר על כן חשוב ומומלץ לכלול את עלות אחסון הציוד הגדול, החשוב והיקר שלכם כחלק בלתי נפרד מסך כל עלות השיפוץ של הבית. תחדשו ותתחדשו בביתכם המשופץ!


כמה עולה שיפוץ? מידע נוסף