שיפוצים ברמה הכי גבוהה שיש!

  • המשפחה מתרחבת? צריך לשנות חלוקת הבית?
  • מעוניין לחדש את חדר הרחצה? המטבח?
  • מחפש חברת שיפוצים אמינה, מקצועית וזמינה?

שיפוצים קומפלט, חברת שיפוצים המספקת מענה מושלם לכל סוג שיפוץ שתזדקק לו. שירות מקצועי וזמין ללקוחות, שימוש בחומרים איכותיים בלבד, שיפוץ באחריות! בית מעוצב כמו חדש!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות שיפוץ דירה
>> אילו עבודות שיפוצים אנו מבצעים? לחץ כאן לפרטים

חברת שיפוצים

במידה והבית הנוכחי אינו מתאים לצרכים שלכם, או שמא ברצונכם לשדרג, לרענן, ולחדש, לפני שבוחנים מעבר דירה, מומלץ לשקול אלטרנטיבה פשוטה, מהירה וזולה יותר, והיא ביצוע שיפוץ. ביצוע שיפוץ יכול להיעשות באופן חובבני, וסביר שתוצאותיו תהיה בהתאם. אם אתם מעוניינים להגיע לתוצאה באיכות גבוהה ובגימור מושלם, יש לפנות לחברת שיפוצים מקצועית.

סוגים שונים של עבודות שיפוצים

תחת הגדרה של שיפוץ בית יכולים להיכלל מגוון מאוד רחב של פעולות ומשימות לביצוע. שיפוץ זהו שם מאוד כללי המתאר עבודה לצורך שינוי, שדרוג, בניה, פירוק, הרכבה. שיפוצים יכולים להתבצע באופן רחב בכל המתחם - בית, דירה, או עסק, או באופן מצומצם יותר, לדוגמא בחדר ספציפי. 

  • חלוקה מחדש של החלל – אחת האפשרויות הקיימות באמצעות שיפוץ היא ביצוע חלוקה מחודשת של חלל קיים. אם אתם מתגוררים בדירה בת 4 חדרים, ועולה צורך בחדר נוסף, יתכן וניתן ליצור זאת באמצעות יציקה של קיר בטון או קיר גבס. באמצעות אפשרות זאת ניתן לבצע שיפוץ ולחסוך את הצורך במעבר לדירה בעלת מספר חדרים גדול יותר.
  • בניה או שיפוץ של מטבח  - באמצעות שיפוץ ניתן לבנות מטבח חדש או לשדרג מטבח קיים. שיפוצניקים בעלי התמחות בנגרות או חברות בניה המתמחות בתחום זה יכולים לספר לכם מגוון מוצרים רחב בתחום המטבחים- החלפת ארונות מטבח, החלפת דלתות בארונות מטבח, יצירה של אי בתוך מטבח ועוד. 
  • עבודות אינסטלציה -  עבודת שיפוץ כוללת בתוכה לא פעם גם עבודות אינסטלציה. אם מדובר בהתקנה של מערכת מים, הזזה של ברז או עבודות איטום.
  • עבודות גבס – גבס הוא חומר אשר מאוד נוח לעבוד איתו במסגרת שיפוץ. הגבס מאפשר גם התקנה של קירות פנימיים לצורך חלוקה מחדש, וגם לצורך עיצוב של אלמנטים דקורטיביים. יש כמה סוגי לוחות גבס המשמשים לצרכים שונים.
  • פיצול דירות -  סוג נפוץ נוסף של שיפוץ הוא פיצול של דירה לשתי דירות נפרדות. פעולה זו כרוכה בביצוע כמה וכמה עבודות שיפוץ ומורכבותה תלויה ספציפית בפרויקט המדובר.
חברת שיפוצים  - מענה למגוון צרכים

אם ברצונכם לחדש, לרענן, לשדרג את הבית או המשרד, מומלץ שתפנו לחברת שיפוצים. חברת שיפוצים היא חברה בה מועסק צוות עובדים מיומן ומנוסה, אשר מספק מענה לשיפוץ בתחומים רבים. חברת המומחית בביצוע שיפוצים תוכל לספק לכם את אנשי המקצוע בעלי ההתמחות הדרושה לביצוע השיפוץ הספציפי שלכם. חברה העוסקת בשיפוץ שנים רבות, בקיאה בכל סוגי התקלות, ויכולה להציע מגוון רחב של פתרונות, בעלויות שונות לבחירת הלקוח. 

שיפוצים קומפלט – חברת שיפוצים מומלצת

עבודה מקצועית, שימוש בחומרים איכותיים, אמינות מעל הכול, הם אלו המאפיינים את חברת שיפוצים קומפלט.  שנות ניסיון רבות בביצוע כל סוגי עבודות השיפוץ, בבית ובמשרד. שירות זמין מלא ללקוחות באזור מרכז הארץ. מחירים הוגנים וסופר אטרקטיביים. 

>> יש לך שאלות נוספות? צור עמנו קשר עכשיו