שיפוץ מטבח

  • המטבח שלך כבר לא מתאים לצרכים שלך?
  • זקוק לשינוי, או שדרוג של מטבח קיים?
  • שיפוץ מטבח מקצועי, שיעשה בצורה איכותית?

שיפוץ מטבח על ידי חברה ותיקה ומקצועית, כמו שיפוצים קומפלט, יבטיח לכם מטבח משודרג בעלות אטרקטיבית! שימוש בחומרים איכותיים, שירות מהיר, יעיל, באחריות מלאה! השיפוץ שישדרג לכם את הבית!

>> למעבר למחירון שיפוצים - לחץ כאן
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות חידוש מטבחים (משתלם!)

שיפוץ מטבחים

דרך יעילה וחסכונית לשדרג את המטבח הקיים היא באמצעות שיפוץ מטבח. שיפוץ מטבחים יכול לכלול בתוכו כמה וכמה סוגי פעולות. יש שיפוצים גדולים, הכוללים שבירת קירות, החלפה של צנרת מים ויש שיפוצים קטנים הכוללים לדוגמא צביעה. שיפוץ המטבח דורש מקצועיות ומומחיות. נדרש ידע וניסיון בעבודות אינסטלציה, חשמל, צבע, סניטציה, חיפוי ועוד. אם אתה שוקל לבצע שיפוץ במטבח שלך, מומלץ לפנות לחברת שיפוצים מקצועית וותיקה.

שינוי גדול בתקציב קטן

שיפוץ מטבח קיים לרוב יהיה בעלות נמוכה משמעותית מרכישת מטבח חדש. לפני שממהרים ללכת ולבחור מטבח חדש, מומלץ לבחון כמה יעלה לשפץ לכדי מטבח חלומותיך. עלות מטבח חדש תלויה כמובן בסוג המטבח. יש מטבחים חדשים העשויים חומרים מאוד איכותיים, עמידים לאורך זמן. יש מטבחים מעוצבים, מטבחים יוקרתיים יותר לצד מטבחים סטנדרטים. 

תכנון עיצוב וייצור מטבחים

כאשר ניגשים לתהליך של שיפוץ מטבחים, צריך להתחיל בתכנון. מה מטרות השיפוץ, מה רוצים להשיג בשיפוץ. לאחר מכן בוחנים מה התקציב. חשוב להתאים את גודל השיפוץ לתקציב הקיים, ואף להשאיר כ- 20 % רזרבה, למקרה של חריגה בתקציב. מטבחים ניתן לעצב בסגנונות שונים, מודרני, כפרי וכדומה. יש המעדיפים להשקיע ולקחת שירות של מעצב פנים, אשר ידאג לתת את הטאץ' העיצובי לתהליך השיפוץ. גם נגר מטבחים יוכל לספק מגוון עצות טובות, שכן הוא מייצר עשרות מטבחים מדי שנה...

עיצוב פונקציונאלי

נושא חשוב עליו שמים דגש בשיפוץ ועיצוב מטבחים הוא נושא הפונקציונאליות. מטבח אמור להיות נוח לשימוש ולשהייה בו. יש לתכנן ולהתאים את המטבח לסוג המשתמשים בו. מטבח שאמור לשמש משפחה מרובת ילדים לא יראה אותו דבר כמו מטבח לזוג. כיום משלבים בעיצוב מטבחים אלמנטים טכנולוגים שונים ומתקדמים. חשוב להשאיר מספיק מקום למשטח עבודה. שיפוץ של מטבח מאפשר לקבל מטבח בחזות חדשה לחלוטין, בשליש מחיר ממטבח חדש.  

שיפוץ מקצועי

שיפוץ מטבחים אפשר לנסות לעשות באופן עצמאי. אם יש בידך את הידע הדרוש כמובן ביכולתך לנסות ולשפץ לבד. מירב האנשים אינם בקיאים בכל הדרוש לדעת הן בחשמל, אינסטלציה, חיפוי, צבע, ולכן פונים לשירות מקצועי. גם בקרב אנשי המקצוע יש כמובן אנשים בעלי התמחויות שונות. חשוב לבדוק מה בדיוק סוג המיסיון שיש לאיש המקצוע אשר תשכור את שירותיו לטובת ביצוע שיפוץ במטבח. 

חומרים איכותיים

בהזמנת שירות שיפוץ מקצועי חשוב לבדוק שנעשה שימוש בחומרים איכותיים. שימוש בחומרים איכותיים יבטיח כי השיפוץ יחזיק מעמד שנים רבות, ולא יהיה צורך בביצוע תיקונים. לצד החומרים נדרשת עבודת איכותית ומקצועית. 

מגוון אפשרויות

שיפוץ של מטבח יכול לכלול מגוון רחב של אפשרויות. ניתן להחליף את המטבח מקצה לקצה או לעשות שיפוץ יותר מינורי. שיפוץ של מטבח עשוי לכולל החלפה של ארונות המטבח, החלפת דלתות בארונות מטבח, הוספת אי למטבח קיים ועוד.

>> לחץ כאן ליצירת קשר וקבלת עוד מידע