שיפוץ חדר אמבטיה

  • מעוניין לחדש את חדר האמבטיה?
  • מחפש חברה המתמחה בשיפוץ חדרי רחצה?
  • שירות מהיר, יעיל ומקצועי, ואחריות מלאה?

שיפוץ מקצועי של חדר האמבטיה יכול לשדרג את הבית כולו! שיפוצים קומפלט מומחים בביצוע שדרוג חדרי אמבטיה, ועושים זאת במקצועיות ובאיכות! מחירים סופר אטרקטיביים!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות קבלן שיפוצים
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות עבודות קרמיקה

שיפוץ אמבטיה

אחת הדרכים לרענן ולחדש את מראה הבית היא באמצעות שיפוץ חדר אמבטיה. לפני שמתחילים בשיפוץ האמבטיה מומלץ לתכנן היטב מה יכלול השיפוץ. תכנון  מדויק יבטיח תוצאה לשביעות רצונך, בתקציב ובלוחות הזמנים שהוגדרו לצורך השיפוץ.

תכנון שיפוץ אמבטיה

ראשית יש להגדיר מה מטרת השיפוץ, האם מדובר על הגדלת השטח או שיפוץ בשטח קיים. לאחר מכן יש להחליט מה יכלול חדר האמבטיה. האם מקלחת? אמבטיה? אסלה סמויה? בתכנון יש להשאיר מספיק מקום לשהייה נוחה בחדר הרחצה, ולוודא שלא מתכננים חדר שיהיה צפוף מידי. הקפיד לתכנן ולשרטט את התוכנית לפני תחילת השיפוץ.

מתי מומלץ לשפץ

שיפוץ אמבטיה הוא דבר שניתן לעשות בכל עת שמעוניינים בכך. אם מתחשק לך לשדרג את חדר האמבטיה בבית הנוכחי, או שאתה עובר לדירה חדשה, ולכן מעוניין לחדש את חדר האמבטיה, שיפוץ יהיה הפתרון. שיפוץ אמבטיה ניתן לבצע בכל עונות השנה ואין ממש משמעות לנושא זה.

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ יכול להיות שונה מאוד אחד מהשני, אבל לרוב שיפוץ של חדרי אמבטיה יכלול את הנושאים הבאים: פירוק של הריצוף והחיפוי הקיים, פינוי של החול, החלפה או תיקון של צנרת המים, בדיקה, תיקון של הביוב, הוספה או הזזה של נקודות חשמל, התקנת אמבטיה או טוש, מילוי בחול, ריצוף וחיפוי חדר הרחצה, התקנת כלים סניטריים כמו כיור, אסלות, צביעת הקירות, התקנת תאורה.

כמה זמן לוקח שיפוץ

משך שיפוץ אמבטיה יכול לקחת כמה ימים, כאשר תלוי כמובן במורכבות השיפוץ. כחלק משלב תכנון השיפוץ ניתן לבקש הגדרה של לוחות זמנים לפרויקט, כך שתוכל לדעת להיערך בהתאם. כאשר משפצים חדר אמבטיה לעיתים יש למצוא פתרון לזמן השיפוץ, ולשהות מחוץ לבית במהלכו.

שיפוץ מקצועי

שיפוץ חדר אמבטיה חשוב לעשות בצורה מקצועית, ולבחור איש מקצוע אמין ומנוסה. כאשר משפצים אמבטיה אפשר לעשות זאת מהר ובצורה חובבנית, ואפשר להשקיע בשיפוץ שיכלול החלפת צנרת, תיקון חשמל ועוד. בחירת איש המקצוע צריכה לכלול בקשת המלצות מלקוחות מרוצים, שיוכלו להעיד על איכות העבודה שנעשתה. טיפול חובבני במערכת האינסטלציה יכול אף לגרום נזק, אשר בסופו של דבר יעלה עשרות שקלים לתקנו. 

שיפוץ חדרים רטובים

כאשר משפצים חדר כמו חדר הרחצה, יש להקפיד ולעשות שימוש בחומרים המתאימים לשימוש בחדרים רטובים. חדרים רטובים הם חדרים בעלי לחות גבוהה, ולא כל חומר יכול לעמוד בתנאי לחות אלו. בחדרי אמבטיה עושים שימוש רק בחומרים עמידים למים וללחות. צבע לקירות מסוג אקרינול מתאים לשימוש חדרי רחצה, והוא מגן למים ונגד פטריות העשויות להיגרם כתוצאה מרטיבות. נושא נוסף חשוב הוא הריצוף והאיטום. חדר רחצה שאינו אטום כהלכה יכול לגרום לבעיית רטיבות בכל הבית.

רוצה לדעת עוד? לחץ כאן ליצירת קשר!