שיפוץ וילה

  • מעוניין להתאים את הוילה לצרכים שלך?
  • רוצה לחדש, לרענן ולגוון את העיצוב בבית?
  • מחפש פתרון אידיאלי עבור הוילה שלך?

שיפוצים קומפלט מתמחים בתחום של שיפוץ וילות. אנו מספקים מענה מהיר ומקצועי, תוך שימוש בחומרים איכותיים במיוחד. שיפוץ והוילה כמו חדשה! אחריות מלאה.

>> לפרטים אודות עבודות שיפוצים שאנו מבצעים - לחץ כאן
>> לפרטים נוספים אודות שיפוץ בית פרטי - לחץ כאן

שיפוץ וילה

קיימות מגוון סיבות שבגללם אנשים מעוניינים בשיפוץ וילה מקצועי. שיפוץ של וילה מסייע בחידושה, השבחתה ומייצר עבור הדיירים תחושה רעננה וחדישה. שיפוץ יכול להיעשות ברמה כללית ולכלול את הווילה כולה, או לכלול חלק מסוים, חדר מסוים וכדומה.  אם מתגוררים בוילה והצרכים ממנה משתנים עם הזמן, מומלץ לשקול שיפוץ כאלטרנטיבה זולה וקלה יותר ממעבר לווילה אחרת.

שיפוץ לפני מכירה

אחת הסיבת הגורמות לאנשים לבצע בוילה שיפוץ היא לצורך השבחה של הווילה. שיפוץ של וילה יכול להעלות את ערכה ולאפשר מכירה בתשואה גבוהה. בהוצאה כספית לא גבוהה ניתן לבצע שיפוץ כללי בוילה או בחלקים ממנה, ולאחר מכן למכור אותה במחיר גבוה. שיפוץ לצורך זה יעשה תוך התאמת הווילה לציבור הרחב, דבר שיגדיל את סיכויי המכירה.

שיפוץ לפני מעבר לווילה חדשה

סיבה נוספת לערוך שיפוץ בוילה היא לפני שנכנסים לדירה חדשה יד שניה. וילה שהתגוררו בה דיירים אחרים יכולה לא להתאים לצרכים של הדיירים החדשים. בנוסף יכול להיות שדברים מסוימים בה התיישנו, התבלו או התקלקלו, ולכן נדרש לבצע שיפוץ טרום כניסה לדירה. שיפוץ של וילה יאפשר התאמה מושלמת הן מבחינת החלוקה הפנימית והם מבחינת חללים משותפים. שיפוץ מסוג כזה יכלול לרוב גם החלפת צנרת, תיקון של מערכת החשמל, סידור מערכת הביוב וכדומה. 

מתי מומלץ לשפץ וילה?

הדרך הנוחה ביותר לבצע שיפוץ היא כאשר לא מתגוררים במקום בו מבוצע שיפוץ. באם קיימת אפשרות לכך, אין ספק שהדבר מקל מאוד ומיעל את התהליך. מבחינת עונות השנה, מרבית האנשים מעדיפים לבצע שיפוץ בקיץ ולא בחורף, מכיוון שהדבר נוח יותר. שיפוץ דירה הוא לא נוח לדיירים וחשוב לנסות ולעשות מאמץ להקל כמה שיותר על התהליך.

שלבים בשיפוץ וילה

שיפוץ של וילה יכול להיות פרויקט ארוך ומורכב, תלוי כמובן בסוג השיפוץ. בכל מקרה השיפוץ חייב להתחיל בתכנון והגדרה של מטרותיו. ככול שיושקע זמן ודיוק בשלב זה, כך יקטן הסיכוי לעוגמת נפש בהמשך. שלב התכנון כולל תיאור של החלום, כל הרצונות והשאיפות מהשיפוץ. לאחר מכן ניתנות מספר הצעות, הכוללות פתרונות שונים לביצוע, בעלויות שונות. לאחר שמגיעים להסכמה יש לכתוב כתב כמויות מפורט, הכולל חומרים, כמויות ועלויות. חשוב בשלב זה גם להגדיר מה הם לוחות הזמנים בפרויקט. שיפוץ וילות יכול לקחת ימים, שבועות או חודשים, הכול תלוי במהות השיפוץ. 

מימון הפרויקט

שיפוץ דירה יהיה זול משמעותית מרכישת דירה חדשה, יחד עם זאת לא פעם נדרש להשיג מימון לצורך השיפוץ. במידה ומבוצע שיפוץ וילה כללי, לעיתים יש צורך בלקיחת הלוואה או משכנתא. שיפוצים קטנים יהיו זולים משמעותית וחשוב להגדיר לפני טרום השיפוץ בדיוק את התקציב הדרוש, ולהיערך בהתאם.

>> לחץ כאן ליצירת קשר