שיפוץ דירה

  • מעוניין לחדש ולרענן את הדירה?
  • צריך לשפץ חדר רחצה? מטבח? סלון?
  • זקוק לחברה שתבצע שיפוץ דירה מקצועי?

שיפוץ דירה הוא הפתרון האידיאלי והחסכוני להתאמה של דירה קיימת לצרכים נוכחיים! שיפוצים קומפלט מתחייבים על שיפוץ מקצועי, שימוש בחומרים איכותיים, שמירה ואחריות מלאה על הרכוש!  אחריות מלאה.

>> לפרטים אודות חלוקת דירות - לחץ כאן
>> מחפש שיפוצניק אמין ואיכותי? לחץ כאן

סיבות לשיפוץ דירה

שיפוץ דירה איכותייש מגוון סיבות שבגינם אנשים מחליטים לבצע שיפוץ בדירה. סיבה אחת היא הרצון לחדש ולשדרג את הדירה בה הם גרים. אנשים רוכשים דירות אשר הופכות עם השנים ישנות ופחות מתאימות עבורם. באמצעות שיפוץ של דירה ניתן גם לחדש את המראה הכללי של הדירה, וגם לשנות את מבנה החלוקה בדירה.

סיבה אחרת יכולה להיות כניסה לדירה יד שניה. דירות יד שניה מצריכות פעמים רבות שיפוץ לפני שניתן יהיה להיכנס אליהן. כאשר משפצים טרום הכניסה לדירה, ניתן להבטיח כי נכנסים לדירה מתאימה יותר לצרכים. סיבה שלישית לשיפוץ בדירה היא רצון לשדרג חלק מסוים בבית, כמו מטבח או חדר רחצה. שיפוץ יכול להתבצע גם לאחר שקרה נזק בדירה, כתוצאה משריפה או שיטפון.

>> כמה עולה שיפוץ? לחץ כאן לפרטים נוספים

השבחת דירה באמצעות שיפוץ

כאשר מעוניינים להעלות את הערך של הדירה, אם זו דירה שגרים בה או דירה להשקעה, מומלץ לבצע שיפוץ דירה חכם. באמצעות שיפוץ של דירה ניתן להעלות ולהשביח את ערכה בעשרות אלפי שקלים, ולהחזיר את עלות השיפוץ ברגע. כאשר מטרת השיפוץ היא לצורך השבחה, מתבצע תהליך של התאמת הדירה לצורך זה. יש מי שמרחיק לכת, והולך על פיצול דירה.

הגדרת החלום


כאשר אנשים מעוניינים לשפץ דירה, הם עושים זאת במטרה להגיע לדירת החלומות שלהם. בסופו של דבר, לא תמיד הדירה מגיעה לחלום המקורי, וזאת בגלל פערים בתקציב. חשוב להעביר לגורם המבצע שיפוץ דירות את תיאור החלום, ותפקידו לנסות ולמצוא דרכים להשיגו בצורה היעילה ביותר. שלב תאום הציפיות הוא שלב מהותי בתהליך, וחשוב לתת עליו דגש. 

מה כולל השיפוץ

שיפוץ דירה יכול לכלול שיפוץ כולל של הדירה, או שיפוץ חלקים מסוימים ממנה בלבד. קיים יתרון בביצוע שיפוץ כולל, וזאת מבחינת העובדה ששיפוץ לרוב יוצר לכלוך ובלגן ויוצר אי נוחות לדיירים. במידה וקיימת אפשרות כלכלית לבצע שיפוץ כולל, הדבר בהחלט מיעל. שיפוץ של דירות יכול לכלול את שיפוץ המטבח, שיפוץ של חדר הרחצה, שיפוץ בחדר השינה המרכזי או הסלון.

התמחויות מקצועיות

שיפוץ דירות דורש ידע והתמקצעות במגוון רחב של התמחויות. כאשר משפצים דירה הדבר כולל הזזה או החלפה של צנרת, ביצוע פעולות במערכת החשמל, יש צורך בידע בחיפוי, ריצוף, צבע ועוד מגוון כישורים נוספים. חברות שיפוץ גדולות מעסיקות צוותים של אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. 

כיצד להתכונן לשיפוץ


שיפוץ דירות יכול להיות חוויה לא פשוטה לדיירים. הדרך לעבור את תקופת השיפוץ בצורה הקלה והפשוטה ביותר, היא להעסיק אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים. תכנון מוקדם של השיפוץ, לצד הערכה נכונה ועמידה בלוחות הזמנים, יאפשרו לדיירים היערכות מוקדמת. יש לקחת בחשבון בהגדרת התקציב כי יתכנו שינויים, ויש להיערך לכך.