ריצוף וחיפוי

  • מעוניין לרצף מחדש את הבית?
  • צריך לחדש את החיפויים?
  • ריצוף וחיפוי מקצועי במחירים אטרקטיביים?

ריצוף וחיפוי הבית הוא צורך פונקציונאלי ועיצובי כאאחד.שיפוצים קומפלט מומחית בביצוע עבודות ריצוף וחיפוי, במקצועיות ובזמינות גבוהה ללקוח.  מחירים ללא תחרות!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות שיפוצניק מומלץ
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות עבודות שיפוצים

ריצוף וחיפוי

בתחום של ריצוף קיימות שתי קבוצות של ריצוף: ריצוף המיועד לחוץ הבית וריצוף המיועד להיות בתוך הבית. ריצוף פנים הבית יכול להתבצע באמצעות אריחים או באמצעים "רכים" יותר כגון פרקט, שטיח, או PVC. 

אריחי ריצוף

אריחים המשמשים לריצוף פנים נחלקים ל- 4 סוגים עיקריים: 
  • טרצו – מרצפות סטנדרטיות, המיוצרות בצורת ריבוע בשתי מידות קבועות, 20 או 30 ס"מ. אריחי בטון בעלי שכבה עליונה משויפת, היוצרת לאריח מראה של סומסום. בעלי מראה פשוט, עמידות נמוכה יחסית, ובהתאמה גם מחירם הזול. 
  • קרמיקה – שם כולל לאריחי ריצוף העשויים חרס. אריחים המיוצרים בתהליך מלאכותי, בשונה מאריחים מסוגים אחרים. עמידים, בעלי מגוון דוגמאות ומרקמים, וגם נמכרים במחיר יחסית אטרקטיבי. נוחים מאוד לעבודה איתם ומשמשים היום לצורך ריצוף וחיפוי במרבית הבתים בישראל. אריחי קרמיקה מיוצרים במגוון גדלים.
  • שיש – שיש יכול להגיע בצורתו הטבעית או לאחר עיבוד, כמוצר מלאכותי. לרוב השיש המשמש לצורך ריצוף וחיפוי לא יהיה שיש טבעי, וזאת לאור מחירו הגבוה. שיש הוא מוצר יותר יוקרתי, ולכן משמש לצורך עיצוב משטחים מטבח, בחדרי רחצה. 
  • גרניט פורצלן – אריחי ריצוף וחיפוי אשר בנויים על בסיס חומר הקאולין (חרסינה). בעלי עמידות גבוהה יותר, ולכן משמשים גם לריצוף חיצוני ומקומות ציבוריים והמוניים יותר. אריחי גרניט פורצלן מיוצרות במגוון גדלים.
חיפוי קירות

אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם סובלים מבעיות של רטיבות, מומלץ שתוודאו כי קיים בבית או בדירות חיפוי מקצועי ואיכותי של הקירות. חיפוי נועד להגן על הקיר ויכול להתבצע על קירות חיצוניים, או בקירות פנימיים בבית. חיפוי מתבצע באמצעות מגוון חומרים, וחשוב שיתבצע באופן מקצועי. השקעה בעבודת ריצוף וחיפו מקצועית משתלמת וחוסכת בעיות והוצאות כספיות לטווח ארוך. 

חיפוי מטבחים

במטבח חייב להתבצע חיפוי בשטח בין ארונות המטבח לכיור. בעיות של רטיבות רבות ונזילות נוצרות כתוצאה מחיפוי חובבני, אשר לא הותקן בצורה מקצועית. חברת שיפוצים מיומנת בריצוף וחיפוי תוכל לספק מענה מקצועי ויעיל. 

עיצוב באמצעות ריצוף וחיפוי

כיום עיצוב וחיפוי כבר לא משמשים רק לצרכים פונקציונליים. מגוון חומרים בעיצובים ססגוניים מאפשרים לכל אחד לעצב את הבית בסגנון המתאים לו, וזאת באמצעות אריחי ריצוף מעוצבים.  עיצוב יכול להתבצע באמצעות משחק בין גדלי אריחים בבית. אריחים גדולים יוצרים מראה רחב יותר לעומת אריחים קטנים היוצרים תחושה של חלל יותר אינטימי. קיימות טכניקות עיצוב באמצעות אריחים, פסיפס, שילוב של אלמנטים עיצוביים ועוד.

ריצוף וחיפוי מקצועי

חיפוי וריצוף צריך להתבצע בצורה מקצועית. מדובר בפעולות הדורשות מומחיות והבנה גם בתחום הריצוף והחיפוי, אינסטלציה ועיצוב. חברת שיפוצים מקצועית המתמחה בביצוע עבודות ריצוף ועבודות חיפוי תוכל לספק מענה מושלם.

>> צור עמנו קשר !

שיפוצניק מומלץ

צור קשר