קירות גבס

  • מעוניין להוסיף חדר בבית בקלות וביעילות?
  • זקוק לדרך ליצור מחיצות דקוטיביות?
  • מחפש חברה מיומנת בעבודות גבס?

קירות גבס מאפשרים מגוון אפשרויות עיצוב הבית. שיפוצים קומפלט מספקת מענה מושלם באמצעות קירות גבס! מיומנות גבוהה, ביצוע מגוון רחב של עבודות. זמינות גבוהה ללקוחות במרכז!

>> למה קירות גבס הם פתרון אידיאלי בשיפוץ? לחץ כאן
>> כמה עולה קיר גבס? לחץ כאן למידע נוסף

עבודות גבס מקצועיותבניית קיר גבס

אם יש לך רצון לשפץ את הבית, אם מדובר בשיפוץ כללי של הבית, או שיפוץ של חלק ספציפי, מומלץ להכיר את האפשרויות הטמונות בעיצוב באמצעות קירות גבס. באמצעות לוחות גבס ניתן לשפץ את הבית, ליצור מחדש חלוקה של חדרים, להוסיף נישות, וכל זאת בקלות ובפשטות. 

סוגים של קירות גבס

לקירות גבס מגוון מטרות ושימושים, וכל סוג של לוחות גבס משמש לצורך אחר. 3 סוגים עיקריים: 
  • לוח גבס לבן / אפור – הלוח המוכר והסטנדרטי, מגיע בגדלים ובעוביים שונים, מיועד למקומות יבשים וחדרים פנימיים.
  • לוח גבס ירוק – לוח עמיד בפני מים. מיועד לחדרים רטובים, חדרי רחצה, מטבחים, ומרפסות. לוח עמיד יותר מהגבס הלבן. 
  • לוח גבס אדום – לוח אשר אינו נשרף באש, משמש למקומות הקרובים לאש. 
שלבי בניית קיר גבס

בניית קיר גבס מומלץ לעשות באמצעות חברת שיפוצים מקצועית. על מנת להצליח בפרויקט בניית קיר גבס, יש לתכנן כהלכה ולבצע מדידות מדויקות. חברה מקצועית תוכל גם לייעץ בנושא העיצוב וגם לתת אלטרנטיבות שונות בעלויות שונות. את קירות הגבס מתקנים באמצעות פרופילים. בחירת קיר הגבס צריכה לעשות בהתאם לצורך הספציפי של קיר זה. 

עיצוב באמצעות קירות גבס

אחת הדרכים היעילות, הנוחות והזולות כיום לעצב את הבית, היא שימוש בקירות גבס. לוחות הגבס מאפשרים כמעט אין ספור אפשרויות, לעיצוב פנים הבית. מעצבי פנים רבים ממליצים על קירות גבס, כחומר העיקרי לעיצוב. הקמה של קירות גבס נעשית בתהליך מהיר, אשר אינו מלכלך את כל הבית. הגבס משמש גם לצורך חיפוי של חוטי חשמל, כבלים, וכל מה שמעוניינים להעלים מן העין.

חלוקה מחדש באמצעות גבס

קירות גבס מאפשרים חלוקה של חלל גדול למספר חלקים קטנים, בתהליך קל ופשוט. השימוש בקירות גבס לצורך חלוקה נפוץ גם בבתים ודירות וגם במשרדים ועסקים. מחירו הזול של החומר, לצד הקלות בתהליך ההתקנה ומהירותו, גורם לכך שמרבים האנשים בוחרים בגבס לחלוקה בבית.

נישות גבס מעוצבות

עיצוב באמצעות לוחות גבס לא משמש רק לצורך חלוקה של חללים. באמצעות חציצה מגבס ניתן ליצור על גבי קירות הבית נישות מעוצבות בגדלים שונים. מעצבים רבים מעדיפים יצירת מדפים פנימיים בקיר, ועושים זאת באמצעות נישה מקיר גבס. הגבס משמש גם ליצירת מתחמי ישיבה שונים, מזנונים, מסגרות ועוד. את הגבס ניתן לצבוע בכל צבע, כך שהוא משתלב עם יתר עיצוב הבית.

>> רוצה מידע נוסף? לחץ קשר ליצירת קשר