קבלן שיפוצים

  • מחפש איש מקצוע אמין לצורך שיפוץ?
  • אדם שיוכל לנהל פרויקט שיפוצים מורכב ביעילות?
  • קבלן שיפוצים מומחה ומנוסה, אמין ומקצועי?

שיפוצים קומפלט מבצעת מגוון סוגי פרוייקטים של שיפוצים, פשוטים ומורכבים כאחד. קבלן שיפוצים מטעמינו ינהל עבורך את השיפוץ, באופן מקצועי ויעיל. שירות זמין ללקוחות!

>> מחפש שיפוצניק אמין ומנוסה? לחץ כאן
>> רוצה לדעת כמה עולה שיפוץ? לחץ לפרטים

קבלן שיפוצים           

קבלן שיפוצים רשום הינו קבלן אשר נרשם בפנקס הקבלנים. קבלנים הרשומים בפנקס מקבלים סיווג בהתאם לכל תחום התמחות שלהם- אינסטלציה, ריצוף, בניה, חשמל וכדומה. קבלני שיפוצים עוסקים בפרויקטים ופעולות שיפוצים רבות ומאוד מגוונות. קבלנים מסוימים עובדים עם צוות עובדים קבוע, כל אחד בתחום ההתמחות שלו. קבלני שיפוצים אחרים מעסיקים עובדים זמניים בהתאם לצרכי כל פרויקט.

קבלן שיפוצים מומלץ

בין סוגי עבודות השיפוצים המתבצעות ע"י קבלני שיפוצים ניתן לציין:

  • עבודות גבס – שיפוץ באמצעות גבס נפוץ ומקובל. גבס הוא חומר שנוח מאוד לעבוד איתו, ועלותו זולה משמעותית מחלופות אחרות. באמצעות לוחות גבס ניתן לבצע חלוקה מחדש של חדרים, לעצב תקרה מלאכותית, לבנות מזנון לטלוויזיה, ליצור נישות דקורטיביות, כוונות, מסגרות על הקיר ועוד מגוון אלמנטים דקורטיביים מרהיבים. 
  • עבודות אינסטלציה – במסגרת עבודות שיפוץ נכללות פעמים רבות עבודות אינסטלציה מגוונות. התקנה של כיור או אסלה, הזזה של מערכת המים, יצירת ברז או הזזה של נקודת מים. קבלני שיפוצים מומחים בביצוע מגוון עבודות אינסטלציה אם הצורך בהן עולה כחלק משיפוץ כללי או שנדרשות עבודות אינסטלציה בלבד.
  • ריצוף וחיפוי – שיפוצים כוללים גם עבודות ריצוף וחיפוי. קיים מגוון סוגי מרצפות ממנו ניתן לבחור, לפי הטעם והסגנון האישי. עבודות ריצוף דורשות מומחיות מיוחדת, ניסיון והתמקצעות. 
  • עבודות קרמיקה – קרמיקה הוא חומר אשר שימוש בעבר בעיקר לצרכים פונקציונליים של ריצוף וחיפוי, וכיום מהווה חומר עיצובי לכל דבר ועניין. באמצעות אריחי קרמיקה ניתן לעצב בסגנות מגוונים – מודרני, קלאסי, כפרי, וינטג' , וכל סגנון אחר שתרצו. עבודות קרמיקה מתבצעות לרוב החדרים רטובים, חדרי אמבטיה, שירותים, ובאזור של הכיור והשיש במטבחים. 
  • ייצור מטבחים – סוג נוסף ופופולארי לא פחות של שיפוץ הוא ייצור או שיפוץ של מטבחים. פעמים רבות משתנה הצורך בבית ומעוניינים ליעל או להרחיב את המטבח הקיים. שיפוץ יכול לשנות את המראה של המטבח לחלוטין, הכל כמובן בהתאם לסגנון המועדף על בעלי הבית. ניתן לבנות מטבח חדש לחלוטין או לשפץ באופן חלקי, בהתבסס על המטבח הקיים. שיפוץ יכול לכלול החלפה של ארונות במטבח, החלפת דלתות הארונות, שינוי ידיות ופרזולים ועוד. 
  • עבודות חשמל – עבודות חשמל הן שירות נוסף האפשרי במסגרת של שיפוץ. קבלן שיפוצים מומחה בעבודות חשמל יוכל להזיז נקודות חשמל בבית, להחליף מערכת, להוסיף נקודות ועוד. 
שיפוצים קומפלט – קבלני שיפוצים מומלצים !

כאשר רוצים שמשהו יתבצע על הצד הטוב ביותר, פונים לחברה המקצועית ביותר! שיפוצים קומפלט, חברת שיפוצים מובילה בתחומה, בעלת שנות ניסיון רבות בתחום השיפוצים. בחברה מועסק צוות קבוע של קבלני שיפוצים, המומחים בתחומים מגוונים. עבודת השיפוץ מתבצעת תוך פיקוח מתמיד של קבלן שיפוצים המנהל את הפרויקט מטעם החברה. אנו מקפידים על עבודה מקצועית, מחירים הוגנים, שירות עם חיוך ללקוח! השירות ניתן באופן זמין ללקוחות באזור המרכז. 

>> צור קשר עכשיו לקבלת מידע נוסף