פיצול דירות

  • יש בבעלותך דירה גדולה?
  • שוקל לפצל דירה גדולה לדירות קטנות?
  • מחפש מענה מקצועי ואמין לביצוע פיצול דירות?

פיצול דירות יכול להגדיל את תשואתך מהדירה ברגע! פיצול דירות חשוב לבצע באמצעות חברת שיפוצים מקצועית! שיפוצים קומפלט מומחית בביצוע פיצול וחלוקה של דירות, באמינות וביעילות. מחירים סופר אטרקטיביים!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות שיפוץ דירה
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות חלוקת דירות


פיצול דירה

אחד מהשירותים הניתנים כיום על ידי קבלני שיפוצים הוא שירות של פיצול דירה. פיצול דירות משמש אנשים למגוון צרכים, גם פרטיים וגם לצורך השקעה. אנשים רוכשים דירות גדולות לצורך השקעה, מפצלים אותן, ומשכירים או מוכרים דירות מפוצלות בתשואה גבוהה. דירות קטנות קלות יותר להשכרה, וניתן להשכיר אותן במחירים יחסית נמוכים, ועדין לזכות בשואה גבוהה. סיבה נוספת יכולה להיות לצורך יצירת פרטיות לבן משפחה, המעוניין להמשיך להישאר בסמוך לבית.

מה כולל פיצול דירה

על מנת שניתן יהיה לבצע פיצול דירה, היא צריכה להתאים לכך המבנה שלה. פיצול דירות אינו בהכרח אפשרי בכל דירה ודירה. כאשר מפצלים דירה יוצרים למעשה שתי דירות, הנפרדות לחלוטין מבחינת המערכות והתשתיות שלהן. דירות מפוצלות בעלות מערכות שונות, ואפשריות למדידה בנפרד באמצעו שעונים שונים.

מורכבות פיצול דירה

פיצול של דירה יכול בהחלט להיות פרויקט מורכב, המצריך מגוון כישורים מיוחדים. בחירת קבלן השיפוצים שיבצע עבורכם את השיפוץ צריכה לכלול בדיקה של רמת המקצועיות, סוג המומחיות והניסיון, שנות הותק שלו במקצוע. פיצול שירות מצריך ידע גם בתחום הבניה, גם בתחום האינסטלציה, החשמל, הבנה בתחום העיצוב.

עיצוב דירה מפוצלת

במסגרת פיצול הדירה יכול לעלות צורך בביצוע עיצוב נוסף. הקמה של קירות גבס, מחיצות דקורטיביות, התקנה של שירת מדפים, כל אלו ואחרים יכולים להתבצע בקלות על ידי חברת שיפוצים או קבלן שיפוצים מוסמך. דירות מפוצלות הן לרוב קטנות ומצריכות תכנון מדיוק ומוקפד, לטובת ניצול מקסימאלי של המקום. 

שיפוצים קומפלט – מיומנים בפיצול דירות!

אם אתם רוצים לדעת בוודאות שתבצעו פיצול של דירה בצורה המקצועית, היעילה והאיכותית ביותר, פנו לחברת שיפוצים קומפלט. חברת השיפוצים בעלת ותק וניסיון רב שנים בביצוע מגוון אדיר של עבודות שיפוצים בהיקפים נרחבים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי והציבורי. החברה מיומנת בניהול וביצוע של תהליכי פיצול דירה מורכבים. עבודה יעילה ומקצועית, שימוש בחומרים איכותיים, מחירים הוגנים ואטרקטיביים. השירות זמין ומידי ללקוחות באזור המרכז.

>> לחץ כאן ליצירת קשר

שיפוץ דירה

צור קשר