פוליש לרצפה


•    יש לך רצפת שיש בבית הזקוקה לפוליש?
•    מעוניין בחברת פוליש מקצועית?
•    מחפש לחדש את המרצפות במחיר סופר אטרקטיבי?


אנו חברה ותיקה, מקצועית ומנוסה - המתמחה במשך שנים רבות בתחום פוליש לרצפת שיש. הנך מוזמן להתנסות בשירותנו ומבטיחים כי לא תתאכזב. אנשינו הם בעלי נסיון רב ויודעים איך לפלש את הריצפה שלך מבלי לפגוע בה עם החומרים המתאימים. לנו המחיר המשתלם ביותר עבורך.

פוליש לרצפת שיש

כיום ניתן למצוא בשוק סוגי שיש מגוונים כגון שיש חברון הנפוץ והמוכר, שיש חלילה ושיש טרוורטין. כל אחד מהם מגיע מסוג אבן שונה ודורש טיפול שונה כאשר באים לעשות פוליש לרצפה. לכן חשוב להזמין אנשי מקצוע שיעשו עברוך את העבודה. לא כל סוג חומר מתאים לכל סוג אבן ואף יכול לעשות נזק.

את הפוליש לרצפת שיש מבצעת בעצם חברת ניקיון אשר מתמחה בתחום הספציפי הזה. חשוב מדי תקופה לבצע ברצפת ביתך פוליש על מנת להסיר כתמים ושריטות לא רצויות ועל מנת לשמר את הרצפה לטווח הארוך. אם תפעל כך, ותקפיד על פוליש לרצפה מדי פעם, תוכל לדעת בוודאות כי לא תצטרך להשקיע כסף מיותר בהחלפת מרצפותיך.

פוליש לרצפה – איך זה מתבצע בפועל?

כמו מגוון הליכי ניקיון ושיפוץ, פוליש לרצפה מתבצע במספר שלבים. השלב הראשון הוא להזמין אותנו, אנשי המקצוע לביתך, על מנת לאבחן את סוג הרצפה שיש בביתך ולהתאים את הפוליש לרצפת שיש ספציפית שלך על מנת לא לעשות נזק בלתי הפיך. לאחר הפגישה הראשונית וביצוע ההתאמה אנו נחזור אליך עם המוצרים המתאימים ונתחיל בעבודה.

הצוותים שלנו הם מומחים ויודעים את העבודה על הצד הטוב ביותר – הם מגיעים אליך ובתחילה מבצעים נקיון כללי של הרצפה והפנאלים על מנת להכין את הרצפה שלך לפוליש. אחרי שהניקוי הראשוני הושלם, רק אז מבצעים את הפוליש לרצפה שלאחריו מורחים חומרים נוספים השומרים על הפוליש לאורך זמן.

איך שומרים על הפוליש לאורך זמן?

אחרי שהשקעת ועשית פוליש לרצפה אתה בטח תרצה לשמור עליה כך לאורך זמן, לכן חשוב להקפיד לא לשטוף את המרצפות בחומרים חריפים וחזקים כמו אקונומיקה. הכי מומלץ מנסיוננו לאחר פוליש לרצפה, לשטוף את מרצפות הבית רק עם מים, בלי כל חומר נוסף. המלצה זו תעזור לך לשמור על הברק של הפוליש שבצעת, לאורך זמן ארוך יותר.

שלא יעבדו עליך

בענף הפוליש לרצפת שיש, כמו בכל ענף כיום, קיימים הרבה מאוד אנשי מקצוע. חלקם טובים ואמינים אך חלקם הם אנשים שרק רוצים לעשות עליך קופה. לכן חשוב שתקפיד בבחירה הנכונה ותשמע המלצות מאנשים שכבר עבדו איתנו. כמו כן המחיר שלנו הוא סופר אטרקרטיבי בתמורה למה שאתה מקבל.

לפעמים יש נטייה ללכת על מי שמציע את השרות הזול ביותר. במקרה הזה אם תלך על הזול בסופו של דבר ככל הנראה שתשלם כפול, כי תצטרך להזמין אנשי מקצוע שיתקנו לך את הנזק שעשו החאפרים. עשכיו זה בידיים שלך. תפנה אלינו ולא תתאכזב.

ניקיון אחרי שיפוץ - מידע נוסף