עיצובים בגבס

  • רוצה לעצב מחדש את הסלון?
  • להוסיף מחיצות או נישות דקורטיביות?
  • מחפש חברה המתמחה בעיצוב באמצעות גבס?

עיצוב בגבס מספק את המענה המושלם לעיצוב הבית! שיפוצים קומפלט מציעה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, מומחיות ומקצועיות רבה, שירות אמין ללא תחרות! מחירים אטרקטיביים!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות עבודות גבס
>> כמה עולה קיר גבס? לחץ כאן למחירון

עיצוב בגבס

אחד החומרים האהובים ביותר על מעצבי הפנים לצורך עיצוב הוא הגבס. לוחות גבס מאפשרים עבודת עיצוב קלה ונוחה בהרבה מעבודה עם קירות בטון, עלות החומר זולה בהשוואה לחלופות, והזמן שלוקח ליצור תוצאה מרשימה קצר יחסית. עיצובים בגבס הולכים ומתפתחים בהתאם לטרנדים העכשוויים בעולם העיצוב. כמות אפשרויות לעיצובים בסגנונות שונים הולכת וגדלה, ואין ספור רעיונות של שימוש בגבס לצורך עיצוב פנים הבית.

מגוון אפשרויות עיצוב בגבס

גבס מאפשר מגוון רחב של עבודות בתוך ומחוץ לבית. באמצעות קירות גבס ניתן לחלק חלל גדול לכמה חללים קטנים. ניתן ליצור נישות דקורטיביות. ניתן לעצב תיקרה יוקרתית המציעה גופי תאורה. אפשרויות בלתי מוגבלות לחלוקה, עיצוב וחיפוי בכל סגנון עיצוב רצוי. 

שלבי עיצוב בגבס

במידה והחלטתם לבצע פרויקט עיצוב בגבס, עליכם להתחיל בשלב התכנון. מה מטרת הפרויקט, לאיזו תוצאה תרצו להגיע. לאחר מכן יש לבצע מדידות מדויקות של החלל בו מתוכננת להתבצע העבודה. חשוב לוודא שיהיה מעבר קל ונוח בחלל לאחר יצירת קירות או נישות, ושלא תיווצר צפיפות. פעמים רבות מעוניינים להוסיף אלמנטים שתופסים מקום בחלל, ולא מתכננים נכון את התוצאה הסופית. תכנון מדויק מראש יחסוך לכם עוגמת נפש בהמשך. דבר נוסף הכלול בשלב התכנון הוא להגדיר האם מטרת הגבס רק דקורטיבית, או שהגבס מיועד לצורך פונקציונאלי, כגון נשיאת משקל. במידה ולוחות הגבס מיועדות לשאת אח"כ משקל כבד, חשוב לוודא כי התכנון כולל חיזוק של הגבס על קירות הבית הקיימים.

כלים לצורך ביצוע עיצובים בגבס

על מנת לבצע עבודות עיצובים בגבס באופן מקצועי, יש צורך בסט כלים ואביזרים. עיצוב בגבס כולל מלבד לוחות הגבס גם פרופילים לצורך הבנייה של הגבס,  לרוב גם מתגי תאורה, רמקולים, ספוטים, פרופילים דקורטיבים, פנלים ועוד. עבודת עיצובים בגבס יכולה להיעשות בעובי שונה, גם בהתאם לצורך הפונקציונאלי וגם מטעמי העדפה עיצובית.

תקרת גבס דקורטיבית

לוחות גבס מאפשרים יצירת תקרה דקורטיבית, תיקרה המופרדת מהתקרה המקורית של החדר. תקרות גבס מאפשרות עיצוב החלל בסגנון מודרני ייחודי. קיימים שני סוגים עיקריים של תקרות גבס: תקרת גבס סטנדרטית ותקרה צפה. תקרה סטנדרטית היא תקרה אשר מנמיכה את גובה התקרה המקורית. הסיבות לעשות זאת מגוונות, החל מרצון עיצובי ליצור חלל אינטימי יותר, שילוב של גופי תאורה נסתרים, הסתרה של מזגן וכדומה. תקרה צפה לעומת זאת יוצרת תחושה שהתקרה אינה מחוברת. הדבר משווה יוקרה ופאר וקיים גם בבתים פרטיים וגם במקומות ציבוריים.

עבודת עיצוב מקצועית

גבס הוא אמנם חומר שקל ונוח יחסית לעבוד איתו, אך כמובן שאם רוצים להגיע לתוצאה מעוצבת ברמה גבוהה, עם גימור מושלם, מומלץ לפנות לאיש מקצוע מנוסה ומיומן בתחום. עבודת עם גבס מצריכה הבנה בתקני בניה ולכן חשוב להעסיק איש מקצוע המומחה בעיצוב בגבס. האפשרות לנסות ולעצב בגבס כמובן קיימת, ומומלץ ללמוד קודם איך לעשות זאת באופן תקין.

יש לך שאלות? צור עמנו קשר עכשיו