עבודות קרמיקה

  • מעוניין לחדש ולרענן את חדר הרחצה?
  • לעצב מחדש את המטבח?
  • מחפש איש מקצוע מיומן בעבודות קרמיקה?
שיפוצים קומפלט מיומנים ומנוסים בביצוע מגוון עבודות קרמיקה גימור מושלם ויוקרתי. זמינות גבוהה ללקוחות במרכז. מחירים סופר אטרקטיביים!

>> מחפש קבלן שיפוצים מומלץ? לחץ לפרטים
>> לפרטים אודות ריצוף וחיפוי - לחץ כאן


עבודות קרמיקה

עבודות קרמיקה הפכו להיות נפוצות כאמצעי לריצוף וחיפוי הבית. איכותה הגבוהה של הקרמיקה, לצד הנוחות הגדולה לעבוד עם חומר זה ומחירה הנוח, הפכו אותה לאהודה ומועדפת על ידי מעצבי הבית. מבין האריחים האפשריים לצורך ריצוף וחיפוי, מרבית המעצבים והרצפים עושים שימוש בעבודות קרמיקה.

יתרונות הקרמיקה

  • מגוון עיצובים רחב – באמצעות אריחי קרמיקה ניתן לדמות כמעט אין ספור עיצובים וסגנונות שונים. אם מתחשק לכם לעצב את החדר בסגנון כפרי, תוכלו לבחור אריחי קרמיקה בעיצוב המדמה פרקט כפרי. אם אתם מאוהבי הסגנון המודרני, תוכלו לבחור מבין מאות עיצובים מודרניים. 
  • קל להתקנה וניקוי - בחירת אריחי קרמיקה לריצוף וחיפוי הבית תאפשר לכם שקט לאורך זמן. הקרמיקה הוא חומר איכותי, קל מאוד לניקוי ואחזקה, ונשמר לאורך זמן רב מבלי להתבלות.
  • עיצוב מרהיב בעלות נמוכה – יתרון חשוב כמובן הוא עלות עבודות קרמיקה. קרמיקה מאפשרת לעצב חללים רטובים כגון חדר הרחצה או חדר השירות, בעלות מינימאלית. באמצעות קרמיקה ניתן להגיע לעיצובים מרהיבים, וזאת מבלי להיכנס להוצאות כבדות.
אפשרויות ריצוף

מרצפות קרמיקה – קרמיקה היא אינה חומר טבעי. המשמעות היא שזהו חומר שמיוצר בתהליכים תעשייתיים. ניתן להשיג קרמיקה במגוון רחב של גדלים, צבעים ודוגמות, בהתאמה אישית. 
גרניט פורצלן – סוג נוסף של קרמיקה המשמש לריצוף וחיפוי הוא גרניט פורצלן. זהו סוג איכותי יותר של קרמיקה, עמיד לכימיקלים, ומגיע גם הוא במגוון דוגמאות.
ריצוף שיש – אפשרות נוספת לריצוף וחיפוי היא אריחי שיש. שיש משמש לריצוף פנים וחוץ הבית, והוא נחשב יוקרתי ועדין יותר. שיש טבעי הוא חומר שאינו עמיד בפני כימיקלים ויש להתחשב הכך בבחירת סוג הריצוף לבית.
פרקט – חיפוי רצפות אפשרי גם באמצעות פרקט. ניתן למצוא כמה סוגי פרקטיים, שונים זה מזה בחומר, בצבע וכמובן במחיר. פרקטיים מחולקים לשני סוגים עיקריים: פרקט מעץ טבעי ופרקט למינציה. את הפרקט מתקינים על גבי ריצפה קיימת. 

עיצוב באמצעות קרמיקה

אם בעבר שימושו אריחי הקרמיקה רק כצורך פונקציונאלי, לצורך ריצוף וחיפוי, הרי שכיום משמשת הקרמיקה כחומר עיצובי לכל דבר. עיצובים מרהיבים במגוון סגנונות: כפרי, מודרני, פרובנס, וכל סגנון אחר. ניתן לעצב אריחי קרמיקה בסגנון אישי, באמצעות דוגמא מוכנה מראש. חשוב להתקין קרמיקה בעזרת איש מקצוע, מומחה ומיומן בביצוע של עבודות קרמיקה. 

שיפוצים קומפלט

כאשר מעוניינים לקבל תוצר איכותי, יש לפנות אך ורק לחברה מקצועית! חברת שיפוצים קומפלט מומחית בביצוע עבודות ריצוף וחיפוי באמצעות שימוש באריחי קרמיקה. בחברה צוות עובדים מנוסה, מקצועי ומיומן בביצוע מגוון עבודות שיפוצים. שנות רבות של ניסיון ואין ספור לקוחות מרוצים! חברה מקצועית עם הפנים ללקוח! יעוץ מקצועי, שירות אדיב, ומחירים ללא תחרות.

>> צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק פרטים נוספים

שיפוצניק מומלץ

צור קשר