עבודות גבס

  • מעוניין לשנות את מספר החדרים בדירה?
  • רוצה לשלב בסלון נישות דקורטיביות?
  • זקוק לאיש מקצוע, מומחה בעבודות גבס?

עבודות גבס הן פתרון יעיל, חסכוני, באמצעותן ניתן לעצב מחדש את הבית! שיפוצים קומפלט מומחית בביצוע פרויקטים שונים הכוללים עבודת גבס מכל הסוגים! זמינות גבוהה ללקוחות!

>> כמה עולה בכלל שיפוץ? לחץ כאן
>> למידע נוסף אודות עבודות גבס מיוחדות - לחץ כאן

עבודות גבס מקצועיותעבודות בגבס 

אם אתם מעוניינים לעשות שינוי בעיצוב הבית, מבלי להסתבך עם המורכבות שבשבירת קירות, קיר גבס הוא הפתרון עבורכם. קיר גבס הוא קל, נוח מאוד להרכבה ופירוק, ולכן מרבית אנשי המקצוע התחום שיפוץ הבית נוהגים להמליץ על עבודות גבס.

עיצוב באמצעות עבודת גבס

עיצוב עם גבס משמש ליצירת חלוקה, מחיצה, ולצורך עיצוב ודקורציה של חללים קיימים. עבודות בגבס מאפשרות לעצב את הבית במהירות ובעלות נמוכה. פניה לאיש מקצוע בתחום עבודות גבס תבטיח שתבוצע עבודה מקצועית, כזו שתהפוך את העיצוב למרהיב במיוחד. את הגבס ניתן לצבוע בכל צבע שרוצים, כך שהדבר לא מגביל בשום צורה.

>> עבודות גבס בסלון
>> עיצובים בגבס - דוגמאות
>> אין בונים קיר גבס? לחץ כאן

יצירת נישות מעוצבות

יתרון גדול לעבודות בגבס הוא האפשרות לעצב באמצעותו את פנים הבית. אם ברצונכם ליצור נישות, מדפים, לתחום אזורים, תוכלו לעשות זאת עם גבס. רוצים להוסיף קירות צפים בסלון? גם את זה ניתן לעשות עם גבס. אין ספור אפשרויות לעיצוב פנים, במחיר נמוך לעומת כל חלופה אחרת. נישות גבס חוסכות במקום ובעלות של רכישת מדפים , ואף מזנון לסלון. ניתן להשתמש בגבס גם על מנת להצניע כבלים, חוטי חשמל, צנרת, או כל דבר שלא היינו רוצים שיפריע לעיצוב. גבס מאפשר התקנה של אלמנטים שונים, כגון תאורה וסאונד, למראה מעוצב ויוקרתי.

חלוקה מחדש של הבית

במשך השנים הילדים גדלים, ויש צורך ביצירת חדר ילדים נוסף, קירות גבס מאפשרים לחלק חדר לשנים, בקלות ובמהירות. אפשרות נוספת היא חלקוה חלקים, כאשר הדבר נעשה באמצעות קירות גבס נמוכים יותר. גבס הוא חומר נוח וקל לעבוד אתו, ולכן בעלי מקצוע רבים עושים שימוש בקירות גבס, לצורך יצירה של חללים נוספים. בעזרת עבודת גבס קלה ופשוטה ניתן ליצור איזו חלוקה שרוצים, בהירות ובקלות.

סוגים של לוחות גבס

בעבר השם קירות או לוחות גבס כלל בערך מוצר אחד. לוחות גבס דקים בצבע אפור. בשנים האחרונות התפתח תחום עבודות בגבס, וכיום ניתן למצוא מגוון מוצרים רחב יותר, המשמש לצרכים ושימושים שונים. בחדרים רטובים לדוגמא, כמו חדרי אמבטיה ושירותים, לא מומלץ להשתמש בלוח גבס שאינו עמיד ללחות. במשרדים לעומת זאת חשוב לעשות שימוש בלוח גבס אשר עמיד בפני שריפות ודלקות. צבע לוחות אלו הוא אדום. מרבית לוחות הגבס הם בצבע אפור, כאשר סימן היכר ללקוחות העמידים בפני מים הוא צבעם הירוק. סוג נוסף של גבס הוא לוחות דיימונד. גבס עמיד בפני שרפה ומים, יציב מאוד וחזק במיוחד, נעשה בו שימוש בעיקר במקומות ציבוריים. לוח סאונד בורד הוא לוח גבס המאפשר התקנת יחידת רמקולים מאחוריו, ומספק חוויה אקוסטית ייחודית.

צור עמנו קשר לפרטים נוספים