ניקיון אחרי עבודות גבס

ניקיון אחרי שיפוץ עם קירות גבס

שיפוץ בבית ובמשרד באמצעות עבודות גבס נפוץ ופופולרי. הגבס משמש למטרות עיצוביות שונות. אפשר לבנות קירות, מחיצות, תקרות להסתרת מערכות, מדפים, נישות לארונות ולמסכים ועוד. לעבודות גבס יתרון של עלויות, מהירות בהתקנה ואפשרויות עיצוב רבות. לאחר עבודה בגבס נותר לכלוך רב והרבה אבק מתפזר ברחבי הבית או המשרד. קשה מאד לנקות את האבק והוא מזיק לבריאות.

חברת ניקיון אחרי עבודות גבס

פוליש וניקיון

להשלמת מראה הבית או המשרד לאחר השיפוץ כדאי להזמין שרותי
ניקיון ופוליש. השרות יספק ניקיון יסודי באמצעות כלים וחומרי ניקיון מקצועיים ויחסוך מכם עבודה פיזית קשה. הניקיון היסודי ישלב פוליש לרצפות וייתן מראה מבריק לחלל הבית או המשרד.

תוך 6 שעות הבית נקי ומבריק

כניסת צוות מקצועי לעבודות ניקיון ופוליש עם סיום השיפוצים יאפשר המשך עבודות של עיצוב פנים, המשך באורח החיים והתנהלות שגרתית וכן סביבה נקייה ומאווררת הן בבית לבני המשפחה ובמיוחד לילדים והן במשרד לעובדים וללקוחות.

אילו שירותי ניקיון ופוליש צריך לאחר עבודות גבס?

לפני הזמנת השרות, בדקו היטב את ההמלצות על החברה. יש חברות רבות שינצלו את חוסר הידע והניסיון שלכם ויתנו לכם שירות לא מתאים ולא איכותי ויפתו אתכם במחיר זול.


נמנה את העבודות שיש לבצע לאחר עבודת הגבס:

1.    פינוי חלקי מתכת וחלקי גבס או לכלוך שנותרו לאחר העבודות.

2.    שאיבת אבק מכל חלקי הבית בשואב אבק מקצועי או תעשייתי בעוצמה חזקה מכל השטחים והמשטחים בבית.

3.    שטיפת הבית או המשרד במכונת שטיפה מקצועית. שימו לב שארונות מעץ לא מנקים בשטיפה עם לחץ מים. זה עלול לגרום להתנפחות ועובש בארון.

4.    פוליש לרצפה. חברת ניקיון ופוליש יכולה לספק שירותי פוליש ווקס עם חומרים מיוחדים המותאמים לסוג הרצפה. בתהליך הפוליש יוחדר חומר ההברקה למרצפות ומכונת הפוליש תקרצף ותבריק את הרצפה. בדרך כלל מתאים לרצפות מסוג שיש וטרצו.שימו לב, מרצפות קרמיקה אינם מתאימות להברקה באמצעות וקס.

5.    ניקוי מקצועי של החלונות והתריסים משקופים ודלתות. צוות מקצועי יבריק את החלונות והדלתות וינקה משקופים מאבק ומכתמי צבע וגבס שנדבקו במהלך העבודות.

6.    חיטוי מטבח וחדרי האמבטיה ושירותים. במסגרת הניקוי הכללי יקבלו חדרי האמבטיה והשירותים טיפול יסודי לניקוי חיטוי והברקה בחומרי ניקוי חזקים ואיכותיים.

הניקיון היסודי פוטר אתכם מעבודה קשה והוצאת אנרגיות מיותרות ואתם רגועים ושמחים שהבית או המשרד נקיים.
כשאתם בוחרים חברת ניקיון ופוליש חשוב לזכור שיש הרבה מאד נותני שירות שאינם מקצועיים אשר ישתמשו במכשור לא מתאים ובחומרי ניקוי חזקים מדי שאינם מתאימים לניקיון הגבס. עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לנזקים בהמשך ולפגיעה בחלק הבנוי בגבס.

לסיכום

מומלץ לא לנקות לבד לאחר
עבודות גבס. קחו חברה הנותנת שירות מקצועי לביצוע ניקיון ופוליש. סכמו מראש את רשימת העבודות ובדקו את החומרים בהם משתמשת החברה.