נגר מטבחים

  • מעוניין לשפץ ולשדרג מטבח קיים?
  • מעוניין לבנות מטבח חדש ומעוצב?
  • מחפש נגר שיבנה עבורך את מטבח חלומותיך?

נגר מטבחים יוכל להגשים עבורך את החלום. מטבח הנבנה בדיוק לפי הצרכים והרצונות שלך! שיפוצים קומפלט מבצעת עבודות נגרות מטבחים מסוגים שונים, על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה! מחירים אטרקטיביים!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות שיפוץ מטבח
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות חידוש מטבחים

נגר מטבחים           

כאשר רוצים לרכוש מטבח חדש, או שמעוניינים לחדש מטבח קיים, מומלץ לפנות לחברת שיפוצים המתמחה בביצוע עבודות נגרות ומעסיקה נגר מטבחים. נגר מטבחים הוא אדם המומחה בייצור מטבחים, מנוסה בעבודה מול לקוחות, ויודע כיצד לייצר מגוון רחב של מטבחים בסגנונות שונים. נגר מטבחים יוכל לספק מטבח איכותי ויוקרתי בסגנון שתבחרו, וזאת במחירים אטרקטיביים. 

מה כולל ייצור מטבחים

כאשר לקוחות מעוניינים במטבח חדש או חידוש מטבח קיים, והם מגיעים לנגר מטבחים, לצורך ייצור מטבחים, כותבים תוכנית ובה מוגדרים הצרכים. תוכנית כוללת את המידות של כל חלק המתוכנן במטבח, על מנת לוודא שנוצר מטבח נוח ומרווח. התוכנית כוללת בחירת חומרים. מטבחים כיום עשויים מגוון רחב של חומרים וקיימות אפשרויות רבות. בתום שלב התכנון מתחיל שלב ייצור המטבח. השלב כולל התאמה של השטח הקיים להכנסת המטבח, הן מבחינת צנרת, חשמל והן מבחינת ריצוף. לאחר ההתאמה מתחיל שלב בניית המטבח עצמו.

מטבחים מותאמים אישית

נגר מטבחים מחברת שיפוצים יוכל להעניק לכם את המטבח שעליו חלמתם. בניגוד לחברות מטבחים רבות, המספקות רק מתוך רשימה של מטבחים מוכנים, נגר מטבחים יוכל לתכנן ולצייר לכם בצורה מדויקת, מטבח שיתאים לצרכים הספציפיים שלכם. אין סיבה להתפשר ולהתגמש, אם קיימת אפשרות זמינה בה תוכלו להגשים א חלומכם. אם מתחשק לכם מטבח שיכלול ארונות עליונים, שידת מדפים, מגירות או כל דבר אחר שאתם מעוניינים בו, תוכלו מלבקש זאת מנגר המטבחים. 

מטבחים מעוצבים

קיימים אין סוף טרנדים וסגנונות עיצוב עבור מטבחים. יש שמעדיפים מטבח סגור כחדר בפני עצמו, ויש המעדיפים מטבח פתוח אל הסלון. מטבחים יכולים להיות מעוצבים גם כקיר אחד בבית, ובאפשרויות עיצוביות נוספות. סגנונות נפוצים של מטבחים מעוצבים הם המטבחים הכפריים. מטבחים המאופיינים בצבעי החום והשמנת, ריבוי של שימוש בעץ. גנון אחר הוא הסגנון המודרני הייטקיסטי. בסגנון זה יעשה שימוש בצבעים קרים ומתכתיים, הרבה כסף ומתכת, קווים ישרים וחדים.

שילוב מערכות

ייצור מטבחים כולל בתוכו את כל האלמנטים בטבח. השילוב בין מערכות האינסטלציה והחשמל נכללים בתכנון המטבח. חשוב כמובן לוודא כי התוכנית כוללת אמצעי בטיחות והגנה מפני הצפה, נזילה, שריפה וכדומה. חברת שיפוצים בה מועסקים מגוון בעלי מקצוע תוכל לספק מענה לכל צורך שיעלה במסגרת השיפוץ. 

מטבחים במחירים אטרקטיביים

אחת הסיבות שאנשים נמנעים להחליף מטבח לעיתים קרובות היא העלות. ספקים רבים נוטים לגבות עלויות מאוד כבדות להתקנה של מטבח חדש. חברת שיפוצים קומפלט מספקת ללקוחותינו מחירים סופר אטרקטיביים. מחירי העבודות הם הזולים ביותר באזור! אנו מספקים שירות אמין, מקצועי, איכותי.  זמין ללקוחות המרכז.

>> צור קשר עכשיו

שיפוץ מטבח

צור קשר