מנעולן ברחובות

•    צריך לפתוח דלת שנטרקה?
•    להחליף מנעול בשל מעבר דירה?
•    תקוע מחוץ לרכב נעול?


אנו מנצלים במה זו כדי להמליץ על מנעולן ברחובות - איש מקצוע ותיק, מנוסה ומקצועי - שיספק לכם את השירות הטוב ביותר, במחירים שווים לכל נפש. מגוון שירותי מנעולנות מקצועיים ממש קרוב לבית, 24 שעות ביממה. הכירו את "ברק המהיר"!

מנעולן טוב = ביטחון

עם השנים כולנו צוברים רכוש בביתנו רכוש אשר חשוב לנו לשמור עליו מפני פריצה ושוד. בכדי להיות בטוחים ולוודא כי אף גורם שאינו מורשה לא יבצע פריצה, חשוב שהבית יהיה מוגן במנעולים. קיימים סוגים שונים של מנעולים המתאימים לדלתות, חלונות ולכספות. מנעולן ברחובות (עם המלצות) יוכל להתאים עבורך את מכלול המנעולים בהתאם לצרכים שלך.

מנעולן ברחובות - ברק המהיר

מנעולן ברחובות - תיקון והחלפת מנעולים

מנעולים הם מוצר אשר נוטה להישחק עם הזמן ועם השימוש בהם. אם אתה מנסה להיכנס לבית והמנעול אינו מתפקד כמו שצריך, יתכן ותמצא עצמך בלי יכולת לפתוח אותו. בכדי שלא תצטרך להזמין שירות של פריצת הדלת, מומלץ לפנות מבעוד מועד אל מנעולנים ברחובות ולתקן את המנעול. המנעולן יבדוק אם אפשר לתקן את המנעול או שיש צורך להחליפו במנעול חדש.

פורץ רכבים ברחובות

מנעולנים ברחובות עוסקים גם בפריצה לרכבים, בהתאם לדרישת הלקוחות. פריצה לרכב נדרשת בכמה סיטואציות. סיטואציה אחת היא באם אבד לך המפתח לרכב ואין ברשותך מפתח נוסף. סיטואציה שניה היא מצב בו המפתח ננעל בתוך הרכב ואין דרך לפתוח את הרכב מבלי לפרוץ לתוכו. בסיטואציות אלו ואחרות ניתן להתקשר אל מנעולן ברחובות והוא יגיע תוך זמן קצר ויענה לקריאתך.

פריצה לכספות

אנשים רבים נוהגים לשמור רכוש או מסמכים חשובים בכספת. קיימים סוגים שונים של כספות המוגנות במנגנוני נעילה שונים יש כספות עם מנעול בעל לשונית, כספות עם מנעול הכולל קוד לפתיחתה ועוד. אם אבד לך המפתח או ששכחת את קוד הגישה אליה, מנעולן ברחובות יוכל לפרוץ אותה עבורך. מנעולנים ברחובות מקצועיים ומנוסים יודעים כיצד לפתוח כספות נעולות מבלי לגרום להן נזק.

מנעולן מוסמך באישור המשטרה

על מנת שמנעול יוכל לספק שירות ללקוחות על פי חוק עליו לסיים לימודי מנעולנות במוסד לימודים מוכר. כמו כן על מנעולן ברחובות להיות בעל הסמכה ממשטרת ישראל. הסמכה זו נועדה להבחין בין אנשים בעלי כישורי מנעולנות אשר יכולים לעסוק בתחום לאחר שעברם נבדק ואומת על ידי המשטרה, לבין אנשים שעלולים לעשות שימוש לרעה בכישוריהם. חשוב מאוד לבקש מאיש המקצוע, מנעולן ברחובות, את הסמכתו מהמשטרה.

שירותי חירום

בפעמים רבות יש צורך להזמין מנעולן בדחיפות. במקרים אלו יש יתרון גדול בכך שמנעולנים ברחובות מגיעים לכל קריאה תוך מספר דקות. מנעולנים ברחובות מספקים שירות ללקוחות בכל יום בשבוע כולל שישי, שבת וחג. כמו כן מנעולן נענה לקריאות לקוחות גם בשעות הקטנות של הלילה. בשעת חירם יספק המנעולן שירות בהתאם לצורך, וימליץ על המשך טיפול.