מחירון שיפוצים

 • מתכנן לשפץ דירה? בית פרטי? משרד?
 • רוצה לדעת כמה זה יעלה?
 • מחפש הצעה משתלמת ואטרקטיבית במיוחד?

מחירון שיפוצים יכול לעזור לך לאמוד כמה צפוי לעלות שיפוץ. אם אתה מעוניין לקבל הערכת מחיר מקצועית מחברת שיפוצים מקצועית - אנחנו כאן לשירותך. מיומנות גבוהה במגוון סוגי שיפוצים! 

>> כמה עולה שיפוץ כללי לבית?
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות עבודות שיפוצים באיזור המרכז

מחירון שיפוצים

שיפוץ הבית או המשרד מאפשר שינוי, שדרוג עיצובי ופונקציונאלי. האפשרויות שניתן לבצע באמצעות שיפוץ מאוד מגוונות, וכך גם העלויות. ישנם עבודות שיפוץ יותר סטנדרטיות, ולהן ניתן לייצר מחירון, הכולל טווח מחירים נהוג על פי הפרסומים ברשת. 

שיפוצים מחירים ממוצעים

 • בנייה של קיר גבס – אחד מסוגי השיפוצים הנפוצים והמוכרים כולל בניה של קיר גבס. הצורך בקיר גבס יכול להיות פונקציונאלי- לצורך חלוקה של חלל לשני חללים קטנים. צורך נוסף יכול לנבוע מרצון לשינוי עיצוב. עלות ממוצעת לבניית קיר גבס אפור סטנדרטי היא כ- 200 ₪ למ"ר.
 • הקמה של ארונות מטבח – בניית ארונות מטבח גם היא נפוצה מאוד במסגרת שיפוצים. מחירון שיפוצים של ארונות מטבח תלוי כמובן בחומר ממנו עשוי הארון. החומר הפשוט והזול יותר המשמש לייצור של ארונות מטבח הוא הסיבית, לרוב מצופה מלמין. עלות בניית ארון מטבח מחומר זה תעלה בסביבות 1,300 ₪. אם תבחרו ארון העשוי סנדוויץ' עם דלתות פורמייקה, הדבר ייקר את העלות לאזור 1,600 ₪. בחירת חומר עמיד יותר תייקר עוד יותר- סנדוויץ'  מצופה פורניר / אלון / אפוקסי- יעלה בסביבות 2,500 ₪.
 • ריצוף וחיפוי – סוג נוסף של עבודות שיפוצים הוא עבודות ריצוף וחיפוי. כאן טווח המחירים רחב יותר ותלוי בסוג האריח שמעוניינים להתקין. בחום האריחים קיים מגוון רחב של אפשרויות המשפיעות באופן ישיר על מחירון שיפוצים עבור ריצוף וחיפוי. בין הסוגים הנפוצים קיימים אריחי קרמיקה של חברת נגב קרמיקה, אריחים מסוג פורצלן חרש, אריחי פורצלן מצופים של חברת אלוני, מרצפות פסיפס, מרצפות מסוג אהרוני, ריצוף אזיקרי ועוד מגוון סוגי ריצוף וחיפוי. עלות אריח יכולה להתחיל במחיר של 50 ₪ למ"ר ולהגיע עד למחיר של 500 ₪ לאריחים יוקרתיים במיוחד.
 • שיפוצים מחיר אינסטלציה – תחום האינסטלציה כולל בתוכו מגוון רחב של פעולות. החלפה של סן מים בבית תעלה בסביבות 250 ₪, הזזה של נקודת מים חמים יכולה לנוע בטווח מחירים בין 350 ל- 450 ₪ למטר ראשון. החלפת שעון מים יכולה לעלות בטווח בין 700 ל- 800 ₪. התקנת אסלה סטנדרטית צפויה לעלות כ- 400 ₪.
 • התקנת שיש- התקנת שיש כרוכה בשיפוצים מחיר החומר ועלות ההתקנה. סוגי השיש הפופולאריים הם שיש אלוני, שיש שחש, שיש אבן קיסר. נושא השיש מתומחר לפי מחיר למ"ר.
מחירון שיפוצים מסודר

מה משפיע על מחירון שיפוצים

ההגדרה של שיפוצים מחיר ממוצע מבטאת ממוצע מחירים של מגוון ספקים, המספקים שירותי שיפוץ. קיימים פערים בין המחירים המוצעים לעבודות שיפוץ שונות בין הספקים. הסיבה לפער יכולה לנבוע מכמה גורמים:
 1. רמת הניסיון – בעל מקצוע בעל שנות ניסיון רבות ובעל שנות מומחיות רבות יבקש סכום מעט גבוה יותר על עבודתו, מתוך הנחה כי היא גם תתבצע באיכות גבוהה יותר.
 2. סוג החומרים – כאשר מבצעים שיפו., העלות מורכבת גם מעלות העבודה וגם מעלות החומרים. כמעט כל פעולה ניתן לעשות באמצעות שימוש בכמה סוגים של חומרים. אם חשובה לכם איכות העבודה, ודאו כי נעשה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, אך קחו בחשבון שתהיה לכך השפעה ישירה על המחיר.
 3. האם קבלן שיפוצים או שיפוצניק – קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע הרשום בפנקס הקבלנים. בפנקס מצוינות כל תחומי ההתמחות של הקבלן. שיפוצניק אינו רשום בפנקס, אך אין זה אומר בהכרח שמבצע עבודה באיכות נמוכה יותר. 

>> רוצה פרטים נוספים? צור עמנו קשר עכשיו