ליטוש שיש


•    רוצה ללטש את רצפת השיש בביתך? בבית העסק?
•    עובר לדירה חדשה שהרצפה בה זקוקה לליטוש שיש מיידי?
•    מחפש אחר חברה המתמחה בתחום?


ליטוש רצפת שיש נותן מראה מבריק וחדש למרצפות ישנות. לכן אם רצפת השיש בבית שלך כבר ישנה, מלאה כתמים ושריטות – ליטוש זה הדבר הנכון לעשות שיחזיר לה את הברק והמראה הנעים והנקי. אנו חברה מקצועית בתחום ליטוש שיש, עובדים עם אנשים פרטיים ועם חברות גדולות, וכל מי שצריך אותנו. אנו מגיעים עד הבית ומבצעים  את העבודה הכי מקצועית שיש.

מה אפשר ללטש?

אנו מבצעים ליטוש במספר רחב של משטחים:

•    ליטוש שיש
•    ליטוש מרצפות
•    ליטוש אבן ובטון
•    ליטוש מדרגות מחומרים שונים

לכל אחד מהמחומרים והמשטחים אנו יודעים להתאים את סוג הליטוש ולעשות זאת בצורה עדינה שלא תפגע בחומר ולא תסב לו כל נזק. פוליש לרצפה משדרג את המראה הכללי בכמה רמות.

תהליך ליטוש שיש

תהליך הליטוש הוא לא עניין של מה בכך. יש לו שלבים ברורים וחשובים. קודם כל המומחים שלנו צריכים לאבחן את המצב של רצפת השיש. האם יש כתמים? חריצים? שריטות? וכמו כן באיזה סוג שיש מדובר. לאחר האבחנה הראשונית ממשיכים לשלב הבא בליטוש רצפת שיש שהוא הקביעה של תהליך הליטוש. מה צריך לבצע ומה לא.

חשוב שתדעו כי לא כל דבר ניתן לתקן בליטוש. ישנם פגמים אשר דורשים לעיתים את החלפת השיש. לעיתים השלב הבא הוא פתיחת חריצים ואיטומם מחדש. זהו לא תמיד שלב הכרחי, אנשי המקצוע שלנו ידעו לאבחן מתי שלב זה חיוני ומתי לא. כמו כן אנשינו יאבחנו אם ישנם אריחים סדוקים או שקועים. אחרי השלבים האלו יגיע שלב ליטוש השיש עצמו המתבצע על ידי מכונת ליטוש מקצועית ומשוכללת.

כאשר מסיימים ליטוש שיש חשוב מאוד לנקות את המשטח ולייבש אותו לחלוטין. השלב האחרון הוא מריחת סילר על ליטוש רצפת שיש או הברקת קריסטל. גם כאן אנשינו יוכלו להמליץ לך מה נכון במקרה שלך. עכשיו כל מה שנותר לך הוא לשמור על העבודה הקפדנית שבצענו ולהיות קשוב להוראות שניתן לך כדי לשמר את הרצפה במצב המבריק והנקי הזה לאורך זמן.

למה דווקא אנחנו?

לנו הנסיון, המקצועיות והאנשים הטובים ביותר בתחום ליטוש רצפת שיש. לנו גם המחירים ההוגנים ביותר בשוק, אשר כוללים בהם דברים רבים בנוסף לליטוש עצמו כגון נקיון והברקת הבית לאחר התהליך המלכלכך הזה. אנו תמיד תמיד עומדים בלוח הזמנים שנקבע מראש עם כל לקוחותינו.

כך שאם יש לך תאריך יעד להכנס לדירה מסוימת שרכשת או השכרת תדע כי העבודה תבוצע בדיוק בזמן ולא תצטרך להתעקב בגללנו. השירות שלנו אדיב ומקצועי. יש לנו מוטו להשאיר אחרינו לקוחות מחייכים ומרוצים, כך שעד שלא נוציא ממך חיוך לא נעזוב את ביתך.

ניקיון לאחר שיפוץ - מידע נוסף


 

פוליש לרצפה

צור קשר