חלוקת דירות

  • מספר החדרים בבית כבר לא מספיק?
  • זקוק לחלוקה מחודשת של הדירה?
  • מחפש חברה אמינה לביצוע חלוקת דירות?

באמעות חלוקה מחודשת של הדירה ניתן לשנות את מספר החדרים, ולהתאים את הדירה לצרכים החדשים! שיפוצים קומפלט - חברה מקצועית מיומנת בביצוע חלוקת דירות. מחירים אטרקטיבים במיוחד! 

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות שיפוץ דירה
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות פיצול דירות

חלוקת דירה

בשנים האחרונות נוהגים יותר ויותר אנשים לבצע חלוקת דירות, על מנת להגדיל את התשואה מדירות אלו. חלוקת דירה מאפשר השכרתה לכמה גורמים שונים, ובכך להגדיל את סך הסכום שמתקבל מהדירה. דירות קטנות מחולקות מתאימות לרוב לדייר בודד או לזוג בתחילת דרכו.

חלוקת דירה לשם השכרה

אחת הסיבות לחלוקת דירה היא לצורך השכרה. דוגמא אחת היא אזורים בהם מתגוררים סטודנטים, אשר שוכרים יחידות דיור בשטחים קטנים. באזורים אלו משתלם לבעלי הדירות לבצע חלוקת דירה. מרבית שוכרי הדירות מעדיפים לשכור דירות קטנות במחיר זול, ולכן נוצר מצב בו בעלי הדירות פונים לקבלת שירות של חלוקה או פיצול הדירה. 

שינוי במספר הדיירים

סיבה נוספת בגינה אנשים פונים לשירות של חלוקת דירה היא שינוי במספר הדיירים במשפחה. כאשר נוסף ילד למשפחה או שאחד הילדים גדל וזקוק לפרטיות, משפחות רבות מבצעות חלוקת דירה מחדש. סיבה נוספת היא הורה מבוגר שעבר לגור, ומצריך גם הוא שינוי בחלוקה הפנימית של החדרים.

ההבדל בין פיצול לחלוקה של דירה

יש הבדל בין המושגים חלוקת דירה ופיצול דירה. פיצול דירה כולל יצירה של שתי דירות נפרדות. הדירות נפרדות מבחינה פיזית ומבחינת כל המערכות, חשמל ומים. בדירה מפוצלת יהיה מטבח משלה, חדר שירותים נפרד. בדירה מפוצלת לכל יחידה מוני חשמל ומים משלה. חלוקת דירה כוללת חלוקה שונה של פנים דירה אחת. לרוב תבוצע חלוקת דירה כאשר יש שינוי במספר הדיירים במשפחה, או שמעוניינים לנצל טוב יותר את שטח הדירה. 

שיפוץ מקצועי

אם אתה זקוק לשירות של חלוקת דירות, מומלץ לעשות זאת באמצעות איש מקצוע מיומן בתחום זה. תהליך של חלוקת הדירה הוא תהליך מורכב, הדורש ידע רב בתחומים שונים. יש לבחור חברה אשר מיומנת בביצוע פרויקטים מסוג פיצול דירות ובעלת המלצות של לקוחות. במסגרת התהליך נדרשים כישורי אינסטלציה, חשמל, ריצוף, חיפוי, צבע ועוד. התהליך כולל תכנון כללי של הפרויקט, תכנון מפורט, כתב כמויות, הגדרה תקציבית ולוחות זמנים לביצוע. 

 לחץ כאן ליצירת קשר

שיפוץ דירה

צור קשר