חידוש מטבחים

  • המטבח שלך כבר לא מתאים לך?
  • מתחשק לך לרענן את מראה המטבח?
  • חידוש מטבח שישדרג את הבית כולו?

חידוש מטבחים זו דרך נהדרת להתאים את המטבח הקיים לצרכים הנוכחיים שלכם! באמצעות שירות חידוש המטבחים המקצועי והאיכותי של שיפוצים קומפלט, תוכל להנות ממטבח מחודש ומעוצב! אחריות מלאה!

>> רוצה לשפץ את המטבח? לחץ כאן לפרטים נוספים
>> מחפש נגר מטבחים מקצועי? לחץ כאן
 

חידוש מטבחים

חידוש של מטבחים הוא פתרון נהדר לכל מי שמעוניין לרענן ולשדרג את המטבח, מבלי להיכנס להוצאות כבדות, הכרוכות ברכישה של מטבח חדש. חידוש מטבחים יכול להתבצע בזמן יחסית קצר ובעלות לא גבוהה. במידה ומעוניינים להשיג תוצאה מקצועית, מומלץ לפנות לגורם המנוסה ומיומן בחידוש של מטבחים. 

תהליך חידוש מטבחים

חידוש מטבחים מספק מענה לכמה וכמה צרכים. אפשרות זו קיימת עבור מי שמעוניין ליהנות ממטבח מחודש, בתהליך יחסית קצר ובמחיר נמוך. חידוש של מטבח מתחיל מיעוץ. בשלב זה גורם מקצועי אמור לספק יעוץ ולהציע פתרון לכל הצרכים. לאחר שמסכמים על מתווה השיפוץ יש כמובן להגיע להבנה בנוגע לתקציב. בשלב זה מומלץ להגדיר לוחות זמנים, על מנת לוודא כי קיימת הערכות לזמן זה. 

חידוש ושיפוץ המטבח

 בשלב הראשון יש לתכנן היטב ולהגדיר מה המטרה של השיפוץ. יש פעמים שמבצעים שיפוץ במטבח במטרה להרחיב ולהגדיל אותו. פעמים אחרות מתבצע שינוי באופן חלוקה הפנימי וביחידות האחסון. את המטבח יש לתכנן באופן שיהיה פרקטי לשימוש המתוכנן בו. אם מדובר על מטבח בו מבלים הרבה, יש לדאוג למספיק מקום למשטחי הכנה. במטבחים אחרים תהיה חשיבות ליצירת יותר שטחי אחסון. 

החלפת ארונות מטבח

פעמים רבות כולל תהליך של חידוש המטבח החלפה של ארונות המטבח. החלפה זו רצויה באם הארונות אינם מתאימים יותר לצרכים, מבחינת גודל או המיקום שלהם. סיבה נוספת להחלפת הארונות ממטבח יכולה להיות התיישנות או הירקבות של הארונות. כאשר מחליטים להחליף לגמרי את הארונות, ניתן לתכנן מחדש את המיקום, הגודל והחלוקה האידיאלית לצרכים הנוכחיים. 

החלפת דלתות בארונות

סוג נוסף של חידוש מטבחים יכול להתבצע באמצעות החלפה של דלתות ארונות המטבח. במידה וקיימת שביעות רצון מגודל הארונות, אופן החלוקה שלהם, אין צורך בהכרח להחליף אותם. החלפת דלתות הארונות יכולה לעשות שינוי מאוד משמעותי במטבח, ומדובר בתהליך קצר ופשוט. ניתן לבחור דלתות מעוצבות ולעשות שימוש בפרזול לצורך עיצוב נוסף.

שיפוץ מטבח חכם

מודרניזציה הגיעה גם למטבחים, וכיום אנשים נוהגים לשפץ את המטבח בכדי להפוך אותו לנוח ויעיל יותר לשימוש. אלמנטים רבים מוכנסים למטבח, אשר מאפשרים הפעלה אוטומטית מרכזית. המטבח המודרני שם דגש על נושא הפונקציונאליות ומספק מענה מושלם. מדיח כלים המתריע כאשר סיים את פעולתו, מקרר אשר יודע לזהות מוצרים פגי תוקף, ועוד מוצרים חכמים אחרים.

סגנונות של מטבחים

כאשר משפצים מטבח חשוב להחליט באיזה סגנון מעוניינים שהוא יהיה. יש סגנונות בהם המטבח מעוצב כחלל גדול אחד, שטח רחב ידיים, לעומת סגנונות בהם המטבח מכיל נישות וחלוקה פנימית. במטבחים המודרניים יעשה בעיקר שימוש בחומרים ובצבעים קרים, מתכת, ברזל, שחור, לבן ואפור. במטבחים בסגנון הכפרי יעשה שימוש בעיקר בעץ ובצבעוניות דומה, עץ, בז' וכדומה. 


>> לחצו כאן וצרו עמנו קשר עכשיו

שיפוץ מטבח

צור קשר