חברת ניקיון בחיפה

  • רוצים לבצע ניקיון יסודי בבית?
  • ניקיון אחרי שיפוץ? לפני מעבר דירה?
  • מתלבטים אם צריך גם פוליש לרצפה?

לפני שנכנסים לבית חדש מומלץ מאד להזמין חברת ניקיון מקצועית. לא מדובר בלכלוך מהסוג "הרגיל" ולכן אין להסתפק בעבודה של מנקה או עוזרת בית. חברת ניקיון בחיפה מספקת סל של שירותי ניקיון, במחיר אטרקטיבי למדי, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים. בסיום העבודה הנכם אמורים לקבל בית לא פחות ממבריק!

חברת ניקיון בחיפה

מתי מומלץ להזמין חברת ניקיון בחיפה?


✔ ניקיון לאחר שיפוץ – במהלך שיפוץ הבית מצטברים ברחבי הבית לכלוכים קשים מסוגים שונים, כולל שאריות צבע, סיליקון, אבק רב ולכלוכים נוספים. כמות הלכלוך היא פשוט אינסופית ומדובר בלכלוך שהינו רעיל לנשימה. על כן, ניקיון לאחר שיפוץ הוא ממש חובה לפני שחוזרים לגור בבית.

✔ ניקיון לפני מעבר דירה – לפני שנכנסים לדירה חדשה, חשוב לנקות את הבית כמו שצריך. למעשה מדובר בהזדמנות חד פעמית, בה הדירה ריקה מרהיטים וניתן לנקות את הבית מהיסוד. אין לדעת עד כמה הדיירים הקודמים הזניחו את נושא הניקיון, ומה מצבה האמיתי.
חברת ניקיון בחיפה תוכל להבריק עבורכם את הדירה כך שתוכלו להיכנס לדירה החדשה ברגל ימין.

✔ ניקיון דירה מקבלן – דירה חדשה מגיעה הרבה פעמים מאד מלוכלכת! כאמור, הלכלוך התעשייתי של בנייה ושיפוצים הינו הרעיל ביותר ומסוכן לנשימה. היתרון של חברות ניקיון הוא בין השאר סוג החומרים ואיכות המיכשור. באמצעות מכונת פוליש ניתן להבריק את הרצפות בצורה פשוט מדהימה. גם אם הקבלן ניקה עבורכם את הדירה, חשוב לוודא כי רמת הניקיון אכן מאפשרת מגורים. ברוב המקרים, פשוט חייבים להזמין חברה מקצועית.

✔ ניקיון לפני חג הפסח – בין אם אתם מארחים אצלכם את ליל הסדר ובין אם יש לכם תוכניות אחרות, חג האביב הינו הזדמנות חד פעמית מדי שנה לבצע ניקיון יסודי. יש מי שמסתפק בעוזרת בית, ויש מי שמקדיש לנושא שבועיים של ניקיונות. אפשרות נוספת היא להזמין חברת ניקיון בחיפה המתמחה בסוג זה של ניקיונות, לקבלת בית נקי ומצוחצח תוך 6-8 שעות. אנשים רבים למדו כבר את ה"טריק" ומזמינים את אותה חברה מדי שנה, בדיוק לפני חג הפסח. זה פשוט משתלם!


מה כולל השירות?

שירות של חברת ניקיון כולל בין השאר הברקת מרצפות, ניקיון ארונות, משקופים, חדרים שינה, שירותים ומקלחות, כלים סניטריים, תריסים, חלונות, מסילות, מרפסות שמש, מעקות, משטחים, מטבח, תנורים ומקררים, ניקוי שטיחים, ניקוי ספות ועוד ועוד. במקרים רבים, ניתן להזמין בנוסף פוליש לרצפה, לקבלת אפקט כמה שיותר מרשים. יחד עם זאת לא כל רצפה צריכה פוליש (למשל גרניט פורצלן), ולכן רצוי להתייעץ מראש עם חברת הניקיון. כאמור, היתרון של חברת ניקיון בחיפה ואיזור הצפון הוא במיכשור המתקדם. גם אם לא מבצעים פוליש בדירה, מומלץ להבריק את הרצפה באמצעות מכונת פוליש, כדי לנקות את הלכלוך בצורה היסודית ביותר.

ניקיון אחרי שיפוץ - מידע נוסף