הובלות ברעננה

•    מחפש חברת הובלות עתירת ניסיון?
•    רוצה שירות הובלות בראש שקט?
•    הובלת דירות ברעננה במחירים סופר אטרקטיביים?


חלק גדול מפעילות השיפוצים שלנו מתרכזת באיזור רעננה, ולכן אנו מספקים גם שירות של הובלות ברעננה. הגיוון בעיר בין דירות, בתים פרטיים ומשרדים, דורש מחברת ההובלה לתת מענה רחב יחסית. אנו מספקים מענה מלא, כולל שירותי אריזה, הובלת ריהוט עתיק, הובלות מנוף ועוד. נשמח לספק לך הצעת מחיר מהירה.

מה חשוב לדעת בבחירת מובילים ברעננה?

החלטת לעבור דירה בזמן הקרוב? בשעה טובה. עכשיו אתה צריך למצוא חברת הובלות שתתן לך שירות ללא רבב. הובלות ברעננה יכולות להיות תהליך חלק ונקי ויכולות להיות יום מתיש עם סוף לא נעים. כדי להימנע מאי נעימויות, כדאי לבחור מובילים ברעננה אחרי שעשית עליהם בדיקה טובה. חשוב לבדוק שיש המלצות מלקוחות בעבר, שלא היו מקרים חריגים כלשהם ושהשירות אמין.

הובלות ברעננה – לתכנן מראש

כשאתה יוצר קשר עם חברת
הובלות ברעננה, עליך להכין מראש מספר תשובות לשאלות עליהן תישאל. שים לב, אם לא שואלים אותך את השאלות האלו זו נורת אזהרה. ראשית עליך להבהיר האם נדרשים שירותי אריזה. מובילים ברעננה צריכים לדעת אם להגיע מוכנים ליום ההובלה עם ציוד אריזה או לא. בנוסף, האם באחד הבתים מהם נלקחת או נפרקת התכולה יש בעיית הגעה. לצורך העניין יתכן שעליך להעביר רהיט גדול לקומה גבוהה ואין אפשרות לעבור איתו במדרגות. במקרה כזה לדוגמא, החברת הובלות ברעננה מגיעה עם מנוף כדי לאסוף או לפרוק את הרהיט. יתכן שהרחוב צר, ויהיה קשר להגיע לשם עם משאית, ולכן נאלץ להכין מראש מקום חניה. אלה דברים שיכולים להקל משמעותית על יום ההובלה ולהשאיר את החוויה פשוטה וזורמת.

מובילים ברעננה שומרים לך על הציוד

תכולת הדירה שלך היא ככל הנראה הדבר היקר ביותר שלך. אנחנו נתקלים בהובלות בריהוט עתיק, ציוד נדיר, ציוד רגיש כזה או אחר, ובכלל מוצרים בעלי ערך. לא פעם שמענו על מקרים בהם מוצר חשמל לא הגיע ליעד, מוצרים רגישים ושבירים הגיעו פגומים וכו'. אנחנו לוקחים אחריות על כל הציוד שלך. יש לנו את האמצעים הדרושים בכדי לארוז ציוד רגיש כזה או אחר, ציוד שביר וכו'. אתה תקבל את כל תכולת הבית שלך במלואה ובשלמותה בסיום יום ההובלה.

שירות אריזה להובלות ברעננה

ככל הנראה שאתה אדם עסוק. סביר להניח שאתה עובד במשרה מלאה כל היום, מנהל משפחה וזמן אין לך. בטח לא לקראת העברת דירה. הרבה לקוחות אינם מכירים את שירותי האריזה של חברות הובלות ברעננה, ומוצאים את עצמם אורזים הכל לבד חודשים על גבי חודשים כדי לחסוך כסף. יתכן שמחיר השירות יהיה כל כך משתלם עבורך, כך שלא תצטרך להשקיע כל כך הרבה מאמץ באריזה לבד. שירותי האריזה עובדים כך שבאותו היום של ההובלה הצוות שמגיע אליך הביתה אורז את כל הציוד, בשימוש בחומרים והכלים המתאימים, במיומנות וניסיון רב, ובתוך זמן קצר כל הציוד שלך ארוז ונמצא על המשאית. מומלץ להשקיע מחשבה לפני שמבזבזים זמן יקר באריזת כל הבית לבד.


מחירון עדכני - לחץ לצפייה 

איזורי שירות

צור קשר