שיפוץ בריכות שחייה

  • יש לך בבית בריכה ישנה שמתחשק לך להפיח בה חיים חדשים?
  • מחפש חברת שיפוצים לשיפוץ בריכה ביתית?
  • קנית בית יד שניה עם בריכה הזקוקה לשיפוץ ותחזוקה?

שיפוץ בריכות שחייה הוא תחום אשר דורש התמצאות, ידע וניסיון. אם אתה זקוק לשיפוץ הבריכה שלך כדאי כי תפנה אלינו. אנו מתמחים בתחום המסוים הזה של בריכות שחייה ביתיות ולנו הידע והכלים להפוך את הבריכה שברשותך לבריכה איכותית ללא נזילות ובעיות תחזוקה וכמו כן להיות הבריכה היפה בשכונה.

איך ניתן לדעת לאיזה שיפוץ זקוקה הבריכה שלך?

מבחינת תחזוקה שוטפת, מומלץ פעם בכמה חודשים לפנות לחברה מקצועית עם אנשים המנוסים בתחום שיפוץ בריכות שחייה. אנשינו יוכלו להגיע אליך הביתה ולראות את הבריכה שלך במו עיניהם. מעקב זה יחסוך לך כסף לטווח הארוך מכיוון שליקויים קטנים לא יהפכו לגדולים ויהייה ניתן לתקן אותם בזמן. חוץ מזה אם עברת לבית אשר קנית ולא ידועה לך ההיסטוריה של בריכת השחייה הביתית מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית כדי להעריך את מצב הבריכה. החברה מתמחה בין השאר בחידוש ושידרוג הניראות של בריכות שחייה ביתיות דבר אשר מעלה את ערך הנכס שלך.

חברת שיפוצים לבריכה ביתית – איך זה עובד?

דבר ראשון שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה בביתך. כי אין כמו מראה עיניים. תדע כי דיבורים דרך הטלפון במקרה הזה לא תמיד משקפים את המצב הקיים. אנשינו הם מומחים בשיפוץ בריכות שחייה ויוכלו לאבחן את מצב הבריכה שלך דרך עיניהם המקצועיות. לאחר שנאבחן את מצב הבריכה שלך נוכל לבנות לך תוכנית עבודה מסודרת שתפרט בתוכה את כל שלבי השיפוץ ואת עלות השיפוץ. תהייה בטוח כי בסיום העבודה של חברת שיפוצים על הבריכה שלך היא תראה כמו חדשה ותהייה איכותית והכי חשוב תיקנית ובטיחותית.

שיפוץ בריכות שחייה – עבודות נפוצות

 ישנן מספר עבודות נפוצות שחברת שיפוצים עושה בבריכות שחייה ביתיות, להלן מספר דוגמאות:

  • הוספת טכנולוגיה של מערכות בקרה ובדיקה
  • שיפוץ והחלפת צנרת ישנה וחלודה
  • החלפה של ריצוף ישן בחדש
  • התקנה של חשמל ותאורה חדשים ושידרוג של מערכות חשמל ישנות מבחינה בטיחותית

אלו הן העבודות המבוקשות ביותר כיום בבריכות שחייה ביתיות. כמובן כי אנו מנוסים במגוון נוסף של עבודות שיפוץ בריכות שחייה. כל דבר שתצטרך – אנו כאן בשבילך. מבחינתנו השמיים הם הגבול.

הדבר הבא בתחום שיפוץ בריכות שחייה

לנו גם הטכנולוגיה המשוכללת ביותר ואנו בחברת שיפוצים לבריכות ביתיות יכולים לעשות לך שיפוץ ממוחשב הכולל הדמייה של איך תראה בריכת השחייה שלך עוד לפני שהפכנו בה ולו בלטה אחת. זהו יתרון גדול מאוד כי כך תוכל לראות במו עיניך את השיפוץ עוד לפני שהוצאת שקל מהכיס שלך. תוכל להיות מעורב בעיצוב ולשנות דברים שאינם מוצאים חן בעיניך וכל זה בקליק אחד במחשב. אנו מעסיקים בחברתנו גם אדריכלים ומעצבי פנים אשר מתמחים בשיפוץ הממוחשב ולהם נסיון רב שנים ככה שאתה בידיים בטוחות.

ניקיון אחרי שיפוץ - מידע נוסף